Марцінків доручив спостерігати за секретарем міськради, чи виростуть у того “роги й копита” від публічної вакцинації (ВІДЕО)

Автор: Костинюк Олександр

07 Вер, 2021 09:03

Поділитись публікацією
Марцінків доручив спостерігати за секретарем міськради, чи виростуть у того “роги й копита” від публічної вакцинації (ВІДЕО)

Сьомого вересня міський голова Руслан Марцінків під час щотижневої оперативної наради дав жартівливе протокольне доручення.

Читайте також: Міста-побратими допоможуть Франківську облаштувати реабілітаційний центр за 3 млн євро

Мер звернувся до керуючого справами виконавчого комітету Ігоря Шевчука, пише “Галка”:

“Даю протокольне доручення спостерігати за секретарем міської ради Віктором Синишином, чи у нього не виростуть “роги й копита” від вакцинації. Бо читав в інтернеті, що таке буває. Лиш не пишуть, чи від першої, чи другої вакцинації. Зважаючи на те, що він публічно вакцинувався на виконкомі, поспостергіаємо, чи це правда”.

Нагадаємо, раніше “Галка” писала, що члени і працівники франківського виконкому вакцинувалися від COVID-19 після засідання у Драгомирчанах (ФОТО).

Також Марцінків додав, що днями до нього приходила одна жінка та доказувала, що не може вакцинуватися, бо не завагітніє. Мер попросив медиків розвіяти цей поширений міф.

“Давайте комусь першому, хто завагітніє після вакцинації, дамо гарну премію. Скажімо, 100 тисяч гривень”.

Відео дивитися з 15:30 хв: