Марцінків намагався вкрасти землю у франківських дітей, – відеоблог “Погляд збоку” (ВІДЕО)

19 Jul, 2021 17:16

Поділитись публікацією
Марцінків намагався вкрасти землю у франківських дітей, – відеоблог “Погляд збоку” (ВІДЕО)

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків намагався віддати під житлову забудову землю, виділену для будівництва дитячого садочка на Каскаді. Втім, після розголосу, був вимушений накласти на відповідне рішення міськради вето. 

Читайте також: У Франківську зачинене одне з найбільших укриттів. Влада каже, що його понищили безхатьки

Про це йдеться у відеоблозі шеф-редактора “Галки” Вадима Войтика.

“Земельні питання проходять кілька кіл пекла. Після всіх погоджень і перепогоджень вони потрапляють на розгляд виконкому. Потім відбувається розгляд земельної комісії, і аж тоді питання йдуть в зал з відповідним вердиктом: підтримати чи ні.

Так от, рішення про крадіжку землі Марцінків сховав і від виконкому, і від депутатів. І навіть на погоджувальній раді голів фракцій, де прийнято відверто говорити де, що і чиє, цього питання не було.

А на самій сесії, після розгляду питання №52, він раптово з голосу виголошує «додаток від СБУ». З тим всі і голосують, нічого не розуміючи насправді,”  – розповідає Войтик.

Мова про земельну ділянку неподалік “Епіцентру” площею 0,5172 га, передбачену генеральним планом міста для будівництва та обслуговування дошкільного навчального закладу. Свого часу цю, вже другу ділянку на Каскаді, виділили під будівництво садочка стараннями народного депутата Оксани Савчук.

“Про крадіжку дізнається народна депутатка. І анонсує публічний захід з презентації проєкту садка – Свято морозива. Марцінків сцикує, що коли він підпише це діло, то матиме вже публічний скандал і накладає вето на своє ж рішення! Під формальним приводом, який нікого ніколи в нашій владі не зупиняв. Днями сесія міської ради, як я розумію, має переголосувати все земельне питання вже без СБУ”, – йдеться у блозі.

Детальніше дивіться у відео.