Марцінків не пішов на мирову з “Торговим сервісом”: планує забрати базар у комунальну власність (ОНОВЛЕНО)

Автор: Костинюк Олександр

18 Жов, 2021 14:24

Поділитись публікацією
Марцінків не пішов на мирову з “Торговим сервісом”: планує забрати базар у комунальну власність (ОНОВЛЕНО)

18 жовтня на позачерговій сесії франківські депутати не підтримали погодження мирової угоди з ТОВ “Торговий сервіс”.

Читайте також: У Марцінківа припинили виплати чиновникам за їзду на велосипедах. Але це не точно

Нагадаємо, згідно з проєктом рішення, після затвердження мирової угоди “Торговий сервіс” мав сплатити майже три мільйони гривень – оренду плату за період з 1 грудня 2019 – по 28 лютого 2021 року. Вона виникла в скандальний період, коли фірма не контролювала ринок. Натомість міськрада зобов’язувалася відмовитися від позовів щодо розірвання договору оренди нежитлових приміщень площею 14 167 м кв (цоколь і перший поверх будівлі критого ринку на Дністровській, 5), який вирішили розірвати саме через цей борг.

Питання “Про погодження умов мирової угоди між Івано-Франківської міською радою та ТОВ “Торговий сервіс” пройшло фактично без обговорення, пише “Галка”.

Лише міський голова Руслан Марцінків зазначив:

“Є пропозиція не підтримати, тобто відмовити щодо погодження отакої мирової угоди. Наша позиція – базар повернути в комунальну власність”.

Жоден депутат не проголосував “за”, не голосували – 39.

ОНОВЛЕНО: Голосування в раді прокоментував Тарас Жарський , керуючий партнер, адвокат ЮК Legal Group, представник ТОВ «Торговий сервіс».

“Укладення мирової угоди це право сторін спору, а не їх обов‘язок. Маючи на меті бути добросовісним платником, ТОВ “Торговий сервіс”, в особі менеджменту, вжив всіх заходів для якнайшвидшого погашення заборгованості після повернення контролю над підприємством. Враховуючи відсутність волі міської влади врегулювати питання в мирному порядку – очікуватимемо відповідного судового рішення.

Наголошую, що в рамках судового процесу були надані докази форс-мажорних обставин (захоплення підприємства), а також докази щодо сплати платежів ТОВ “Торговий сервіс” після повернення контролю менеджментом над підприємством. Оцінку надасть суд, який і поставить крапку в цьому спорі. Підсумовуючи, непогодження мирової угоди міською владою, свідчить скоріше про «підтримку» підприємства, яке було захоплено, та яке являється одним із найбільших платників податків міста”, – каже Жарський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Через борги місту: у власність громади може повернутися Центральний ринок

Центральний ринок посилено охороняє поліція. Що там відбувається? (ФОТО)

На відео – з 36:00 хв