Марцінків роздав франківцям придбані з бюджету продуктові набори: допомагала його “рідна” ГОшка (ДОКУМЕНТ)

18 Січ, 2022 10:36

Поділитись публікацією
Марцінків роздав франківцям придбані з бюджету продуктові набори: допомагала його “рідна” ГОшка (ДОКУМЕНТ)

Для малозабезпечених жителів Івано-Франківської територіальної громади та особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, наприкінці 2021 року за кошти міського бюджету закупили 5076 продуктових наборів.

Читайте також: Марцінків анонсував початок роботи сільськогосподарського ринку у Микитинцях

Вартість одного склала 156, 81 грн, пише Галка з посиланням на Досьє ІФ.

Як повідомили у мерії, після закупівлі, для «формування та вручення» ці продуктові набори загальною вартістю 795 тисяч гривень були передані благодійній організації Івано-Франківському обласному благодійному фонду «РОДИНА». Керівником цього фонду являється Орловський Роман Богданович. За інформацією порталу Опендатабот, ця особа також числиться серед засновників первинної профспілкової організації працівників комунального підприємства «Муніципальна варта» Івано-Франківська.

До 2018 року міський голова Руслан Марцінків у своїх деклараціях вказував, що являється членом благодійної організації «РОДИНА».

У наборі – макарони, борошно, цукор, манна каша, шпроти в олії та консервований горошок. Не обійшлося і без листівки від мера та “колядничка” з символікою партії “Свобода”. Фото набору опублікував франківець Олег Саїк.