Марцінків анонсував початок роботи сільськогосподарського ринку у Микитинцях

Автор: Вадим Войтик

12 Кві, 2024 14:48

Поділитись публікацією
Марцінків анонсував початок роботи  сільськогосподарського ринку у Микитинцях

Новий ринок сільськогосподарської продукції розпочне роботу у суботу, 13 квітня, в Івано-Франківській громаді в районі вулиці Автоливмашівської, на території села Микитинці.

Про це пишуть Версії

“Поки тривають суди за повернення у комунальну власність ринку у центрі Івано-Франківська. Рано чи пізно ми цей ринок повернемо у комунальну власність. Поки вирішили створити новий ринок в громаді”, – розповів під час традиційного ефіру міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Ринок облаштовують на місці старої колиби “Дальній кордон”.

Мер нагадав, що в громаді є комунальне підприємство, яке відповідає за ринки. Загалом у Франківську кілька років тому порахували всі ринки – їх виявилось 15: тринадцять офіційних та два неофіційних.

Серед неофіційних зокрема і був ринок “Анатоль” на Набережній. Його теж спробують перенести на Автоливмашівську, але наразі він щонеділі працює на території автобазару.

Як писала “Галка”, комунальне підприємство “Муніципальні ринки” отримало у 2023 році з бюджету громади принаймні один мільйон гривень. КП створили у 2021 році, але жодного муніципального ринку в Івано-Франківську досі не було.

Фото “Версії”

 

Читайте також: Крок до безбар’єрності: у Франківську завершують роботи з пониження тротуарів (ФОТО)