Марцінків: КПУ має бути заборонена у будь-якому разі

Автор: Турій Роман

13 May, 2014 16:55

Поділитись публікацією
Марцінків: КПУ має бути заборонена у будь-якому разі

Сьогодні в.о. президента Олександр Турчинов на сесії Верховної Ради заявив, що попросить розглянути питання стосовно заборони КПУ як причетної по сепаратистської діяльності.

Читайте також: Марцінків забув про затверджену мерією програму сприяння волонтерству, – волонтери

На таку заяву Турчинова спонукав виступ голови фракції КПУ Петра Симоненка, в якому той звинуватив владу в організації різанини в Одесі, а представників Нацгвардії назвав головорізами, які організували побоїще в Маріуполі.

«Я буду звертатися до Міністерства юстиції, є дуже багато матеріалів щодо співучасті Комуністичної партії в організації терористичної і сепаратистської діяльності. Я би просив Міністерство юстиції розглянути це питання й за наявності доказів подати до суду матеріали щодо заборони Компартії України», – сказав в.о. президента.

Насправді, у парламенті уже є законопроект від «Свободи» щодо заборони «комуністичної ідеології», про це в коментарях www.galka.if.ua сказав народний депутат Руслан Марцінків.

«Питання в тому, чи є зараз в парламенті 226 голосів, щоби підтримати цей законопроект, адже більшість із присутніх були свого часу комуністами», – каже Руслан Марцінків.

Якщо би в парламенті заборонили комуністичну ідеологію, тоді би суд своїм рішенням мав би заборонити і партію. Проте можна піти й іншим шляхом.

«Виконуючий обов’язки президента має право звернутися до суду з поданням про заборону комуністичної партії», – каже Руслан Марцінків.

Окрім того депутат вважає, що у будь-якому разі КПУ має бути заборонена.

«Сьогодні члени комуністичної партії є активістами, які захищають і підтримують сепаратистів», – відзначив народний депутат.