Марцінків обговорив із Радою старійшин освітянські проблеми (ФОТО)

Автор: Михальчук Іра

12 Лип, 2018 09:45

Марцінків обговорив із Радою старійшин освітянські проблеми (ФОТО)

11 липня у Івано-Франківській Міській раді, на засіданні Ради старійшин обговорили стан освіти, зокрема про забезпечення дітей дошкільною та загальною освітою.

Читайте також: З якими проблемами звертаються франківці до контакт-центру 15-80

Буде запровадження електронної черги в дошкільні заклади де отримали реальні цифри про охопленість дошкільної освіти, а також число тих, хто піде у перший клас.

У місті функціонує 42 заклади середньої освіти, і цього року буде рекордна кількість перших класів – 125. Цей напрямок потребує уваги.

Також працюють над збільшенням кількості дошкільних закладів. Окрім вже введених в експлуатацію ДНЗ, зараз проходить реконструкцією садка на вулиці Хоткевича 11А, Бандери 10А, також виділили землю біля ЗОШ №25 на будівництво нового дошкільного закладу.

Ще зводять заклади у приміських селах: відкриють садок у Микитинцях та будують у Крихівцях. Така сама ситуація зі школами.

“13 шкіл вже працюють у дві зміни. Потреба у додатковій школі гостро назріває у мікрорайонах «Каскад», «Пасічній» та інших районах. Саме тому важливо працювати над розширенням мережі освітніх закладів міста. Зокрема, важливо резервувати земельні ділянки для зведення нових освітніх закладів.”, – про це пише Руслан Марцінків на своїй сторінці у Facebook.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...