Марцінків переконаний, що легалізація одностатевих шлюбів не веде країну в ЄС

Автор: Турій Роман

21 Mar, 2016 17:16

Поділитись публікацією
Марцінків переконаний, що легалізація одностатевих шлюбів не веде країну в ЄС

21 березня в залі засідань Івано-Франківської Міської ради відбулась прес-конференція з нагоди проведення Маршу за життя та сімейні цінності.

«Івано-Франківськ повинен твердо стояти на позиції збереження життя», – переконаний міський голова. За,  його словами, легалізація ненормальних, протиприродних законів (аборти, одностатеві шлюби), не веде країну до Європейської інтеграції, поза як такі країни, як Польща, Ірландія зуміли вистояти власну, християнську позицію, хоча обидві країни є в ЄС.

Владика Йосафат розповів присутнім про кару Господню, яка спала на міста Содом і Гомора за те, що тамтешні жителі вели свавільне, розпусне життя та його пропагували.

«Нам, християнам, вартує бути світлом і не боятися вийти на рух за збереження життя. Всі християнські цінності дані нам як дар і ми повинні його зберегти», – наголосив Архієрей.

Також Преосвященний Владика закликав усіх містян не бути байдужими і прийти на цей Марш.

«Ця хода має підкреслити бажання нашого народу бути батьками і народжувати», – підсумував він.
Марш за життя та сімейні цінності відбудеться 23 березня. Початок о 14:00, біля храм Різдва Пресвятої Богородиці, інформує прес-служба Івано-Франківської Єпархії УГКЦ.