Марцінків показав затишні пункти обігріву у навчальних закладах міста (ФОТО)

Автор: Застава Максим

09 Гру, 2022 15:06

Поділитись публікацією
Марцінків показав затишні пункти обігріву у навчальних закладах міста (ФОТО)

Дев’ятого грудня міський голова Руслан Марцінків разом зі своїми заступниками та очільниками комунальних підприємств навідалися у навчальні заклади, де готуються Пункти обігріву.

Читайте також: Марцінків анонсував початок роботи сільськогосподарського ринку у Микитинцях

Побували у двох ліцеях – №18 і 24 та дитсадочку №35 “Вишиванка”, а також оглянули роботу котельні, йдеться на сайті мера.

За словами заступниці міського голови, директорки Департаменту освіти та науки Вікторії Дротянко, міська рада готує деякі школи й садки на пункти обігріву на той випадок, якщо раптом буде повний блекаут і світла не буде більше ніж 24 години.

«В такому випадку завершується навчальний процес, діти звісно не йтимуть у школи і дитячі садочки. А підвальні приміщення готуються для того, щоб можна було підійти зарядити мобільний телефон, зігрітися, випити гарячого чаю. Втім, наразі ці заклади працюють, діти відвідують і школи, і садки, температурний режим дозволяє це робити»,- каже Вікторія Дротянко.

Руслан Марцінків вважає, що ліцеї та дитсадки «готові пригріти».

«Ми подивилися декілька шкіл, наскільки вони готові до повного блекауту, який може бути. Тим паче, що передають морози з 15 грудня, тому нам дуже важливо, щоб наші заклади були готові ставати Пунктами обігріву», – пояснює міський голова Руслан Марцінків.