Марцінків похвалився транспортним покращенням для Драгомирчан. Його завалили іншими скаргами

Автор: Застава Максим

06 Лип, 2022 12:41

Поділитись публікацією
Марцінків похвалився транспортним покращенням для Драгомирчан. Його завалили іншими скаргами

Нещодавно в Івано-Франківську на виконкомі прийняли рішення, за яким 55 маршрут курсуватиме до Драгомирчан. Це, каже Марцінків, реакція на звернення мешканців. Втім, жителі нагадали меру й про попередні прохання.

Читайте також: Вільний вибір служби: в Івано-Франківську відкрили перший рекрутинговий центр (ФОТО)

Як повідомив міський голова Руслан Марцінків, у будні дні автобуси їхатимуть до села після 19:00, а у вихідні та святкові – після 17:00.

“Так відреагували на звернення мешканців села та пішли на зустріч громаді. І вже сьогодні (п’ятого липня – ред.) автобус поїхав!”, – ділиться Марцінків.

Втім, під дописом мера з’явилися численні скарги – про решту маршрутів. Наводимо частину коментарів (збережено орфографію та пунктуацію авторів):

Руслана Олійник Чому немає комунального транспорту Довга, Бельведерська- до району Коновальця, 25 у вихідні пізно починає їздити,29 – не їздить взагалі,працюємо по змінах й у вихідні ?

Ivanna Slavinska Доброго дня,чому маршрутки 59-60 не їдуть в центр.

Оксана Демкович Коли буде маршрут по Набережній до кольца -Мазепи. Казали з 25 березня, питання якого року?

Lesia Khrabatin Руслан Марцінків коли буде комунальний автобус до Вовчинців??? Ви обіцяли 46 !!!

Світлана Соверда Перепрошую, а де обіцяний 40 в кінець Крихівців? Крихівці залишились без автобуса…..

Володимир Мельник Це смішно..37 38 маршрут їздить як хоче …я мав нагоду проїхатись 37 то є бомба — гул ,скрип задні амортизатори не працюють таке враження ,що зараз він розвивається чи щось відпала ….Ви смішкуєте над людьми— але я знаю точно–,,,, на що ці люди заслуговують те і мають…. А що до 55 теж цікаво обітцяють одне а роблять як інше..

Леся Жилюк Руслане Романовичу, 55 вже пустили в Драгомирчани а обіцяний 40 коли буте курсувати з Каскаду в Крихівці, сполучення немає ніякого, треба добиратися двома транспортами, 37 забрали, будь-ласка підіть на зустріч мешканцям. Дякую.

Лена Малинина Читаю коментарі і виходить, що забагато населених пунктів приєднали до міста.

Оксана Вирста з 04.07 міжміський транспорт відправляється тільки з АС 1 зупинки по місту не дозволено взагалі. Чому так не розумію… Пояснення водіїв не дозволено будуть штрафувати. Це що за нововведення?Крім того, що людей зігнали на вокзал, що є небезпечним в час військової стану. Від тих людей хто кожен день доїжджає до Івано-Франківська на роботу велика “подяка” місцевій владі за і так “легке життя”. І ще аргументувати чому немає зупинок по місту?