Марцінків пообіцяв будувати міст на Пасічну ще не одне покоління

Автор: Вадим Войтик

12 Чер, 2023 11:05

Поділитись публікацією
Марцінків пообіцяв будувати міст на Пасічну ще не одне покоління

Міський голова Івано-Франківська під час програми “Запитай у влади” учергове розказав про масштабність будівництва моста на Пасічну та строки завершення робіт.  

Про це пише “Фіртка“.

Так, зі слів очільника зараз триває активна робота по розв’язці.

“Маєте можливість під’їжджайте, спостерігайте. Це все публічно, ми це оприлюднюємо. Наша команда не боїться сміливих кроків, ми розпочали, ми й завершимо”, – сказав Марцінків.

Міський голова додав, що цей проєкт на роки та не на одне покоління.

“Я вірю в те, що нам вдасться це зробити, так само як Північний, Південний бульвар, тролейбусна лінія, яка з’єднує БАМ, як й будівництво  10 нових дитячих садочків”, – переконаний посадовець.

У травні Руслан Марцінків називав нову ймовірну дату завершення будівництва моста – до кінця 2024 року. 

Камінь під будівництво нового мосту через річку Бистриця Солотвинська урочисто заклали у травні 2016 року. Будівництво обіцяли розпочати в травні 2017. Однак тендер провели лише у вересні того ж року: перемогу у торгах з рекордно низькою ціною в 120 млн грн здобула київська фірма “Мостобудівельний загін № 112”.

Наприкінці 2018 року міст був готовий на 30%. Вартість зросла вже до 350 млн грн. Тоді ж виявилося, що на другий рік будівництва досі невідома конфігурація заїздів на міст. 

Після паузи на початку 2019 в мерії оголосили про “новий етап будівництва“. Полотно моста було “майже готове” у червні 2019. Тоді ж роботи знову зупинилися і Марцінків звернувся по фінансову допомогу до президента та уряду. Міст вартував вже 426 млн грн.

В листопаді 2019 мерія намагалася оформити кредит на будівництво. Добудувати обіцяли до кінця 2021 року. Або навіть 2020-го. В грудні 2020 державний бюджет виділив на добудову 60 млн. Марцінків попросив ще 150. 

У серпні 2021 новий міст включили в президентську програму. Плакати “Свободи” замінили на “Велике будівництво”, а одразу кілька народних депутатів пообіцяли добудувати споруду до кінця 2022 року. Вартість будову перевищила 600 млн грн.

Після тривалої паузи роботи відновили у листопаді 2022 року. 

Читайте також: У франківській поліклініці №4 оновили гінекологічний кабінет (ФОТО)