Марцінків пожалівся на брак коштів у створеному при міському бюджеті благодійному фонді. Йому нагадали про гроші за піар

Автор: Вадим Войтик

07 Aug, 2022 13:13

Поділитись публікацією
Марцінків пожалівся на брак коштів у створеному при міському бюджеті благодійному фонді. Йому нагадали про гроші за піар

Від самого початку повномасштабного вторгнення росії, в Івано-Франківську при міському бюджеті створили БО  «Благодійний фонд «Моє місто Івано-Франківськ». Наразі кошти у фонді закінчилися. 

Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків

“Тут міг бути звіт про закупівлі необхідного для наших воїнів, але…його не буде. На жаль, ресурс благодійного фонду «Моє місто Івано-Франківськ» вичерпаний ❌💸 Змоги купити та передати потрібне на передову немає😔

Цьому можна знайти пояснення, причини будуть різні. Однак війна нікому не дає відтермінувань ⏳ Особливо нашим мужнім воїнам, які вдень і вночі боронять Україну від загарбників, бережуть наш спокій 💪Тому наша допомога необхідна їм щоденно. Адже важливо давати гідну відсіч не через день, тиждень чи місяць, а зараз, сьогодні, кожного дня❗️“, – зазначив мер.

Втім, іванофранківці нагадали міському голові про чималі кошти, які сплачує міський бюджет за прямі ефіри та інші засоби піару міського голови. Від 24 лютого за це сплачено принаймні 27 мільйонів гривень коштів платників податків. 

Волгін Андріан Треба частіше ходити на ефіри )))) Молодці

Галя Галя А навіщо ставити бруківку ,зараз в такий час ,коли у нас війна . А немож було спочатку помогти хлопцям ,а потім бруківка . Напевно треба гроші списати.

Галина Онищук А квітів скільки повисаджували, для чого потрібні були ці понти ????? Наша область і так уся в квітах крові!!!!! Ганьба Вам попрошайки , віддайте свою одну місячну зарплату !!!!!!

Андрій Самборський Пора переходити на воєнну економіку (економіку війни), а не відео з зефіром знімати

За даними системи моніторингу використання публічних коштів, лише за останні два тижні на піар Марцінківа було сплачено 1,2 млн. грн. 

Читайте також: На Пасічній роками анонсували будівництво пожежного депо. Насправді там буде новобудова, – розслідування Галки

Теги: