Марцінків провів у соцмережах опитування щодо доцільності ремонту міських доріг

Автор: Вадим Войтик

13 Лют, 2024 15:32

Поділитись публікацією
Марцінків провів у соцмережах опитування щодо доцільності ремонту міських доріг

Міський голова Івано-Франківська провів опитування мешканців щодо доцільності ремонту дорожнього покриття вулиць міста. Більшість опитаних висловились за проведення ямкового ремонту.

Про це Руслан Марцінків повідомив під час онлайн-ефіру на своїй сторінці, пише Бліц-Інфо.

За словами мера, він отримував багато звернень від мешканців щодо необхідності поточного ремонту доріг, тож вирішив влаштувати онлайн-опитування, чи потрібний ремонт і який саме.

“Ми провели опитування у Вайбері та Телеграмі про необхідність ремонту доріг, адже зараз велика ямковість. Питали чи треба зараз ремонтувати. Найбільше підтримки набрав ямковий поточний ремонт: понад 50% у Вайбер та понад 40% у Телеграм. 33 і 24%  відповідно, сказали нічого не ремонтувати – всі кошти на ЗСУ”,- розповів Марцінків.

Чи буде надалі впроваджена практика опитувань щодо доцільності ремонту мереж водопостачання чи початку опалювального сезону мер Івано-Франківська не повідомив. 

Як писала “Галка”, раніше Марцінків заявив, що пріоритетним напрямком для бюджетних витрат громади Івано-Франківська на 2024 рік буде допомога військовим. Дороги ремонтуватимуть лише аби забезпечити проїзд.

Головне зображення створене штучним інтелектом

Читайте також: Мінус двісті мільйонів: майже всі комунальні підприємства Івано-Франківська безнадійно збиткові, — фактчек “Галки”