Марцінків спробує завадити об’єднанню франківських університетів позачерговою сесією

Автор: Жанна Головенко

16 Лют, 2024 20:24

Поділитись публікацією
Марцінків спробує завадити об’єднанню франківських університетів позачерговою сесією

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків скликає позачергову сесію міської ради, щоб не допустити приєднання до Прикарпатського університету медичного університету.

Про це пише “Галка” з посиланням на допис мера Івано-Франківська Руслана Марцінківа. 

“Приєднання до Прикарпатського університету медичного університету в часі війни — це відверта поміч ворогу (замість розвитку медичної та психологічної реабілітації, тощо)! А в контексті останніх виборів в медичному університеті — ще й до певної міри політична помста!”, — написав Марцінків. 

За його словами, всі франківські вузи самодостатні і потужні. Щоб офіційно висловити ідеї стосовно пропозиції Міносвіти об’єднати університети, міський голова Івано-Франківська збирає позачергову сесію міської ради.

Як писала “Галка”, міський голова Руслан Марцінків виступає проти обʼєднання Прикарпатського, медичного та університету нафти і газу

Ідею об’єднання університетів прокоментував також науковець, очільник фракції партії “Європейська солідарність” у міській раді Івано-Франківська Олексій Петечел. 

“Прочитав, що міська влада сильно схвилювалася новині про обʼєднання закладів вищої освіти Івано-Франківська. Здивувався. Бо зацікавленості в підтримці і розвитку державних університетів Івано-Франківська з боку міста особливо не спостерігав. Цікавили в основному податки далеко не останніх за обсягами платників. А проблеми вишів вирішувалися самими вишами”.

 

 

Читайте також: Нової церкви біля озера не буде. Буде капличка, - Марцінків (ВІДЕО)