Марцінків створює у Франківську Раду Церков

Автор: Костинюк Олександр

30 Jun, 2022 13:03

Поділитись публікацією
Марцінків створює у Франківську Раду Церков

У Франківську створять Раду Церков, щоб вирішувати спірні релігійні питання.

Читайте також: Підтримка Марцінківа продовжує знижуватися, – група Рейтинг (ІНФОГРАФІКА)

Івано-Франківськ є поліконфесійним обласним центром, мешканці якого відвідують греко- та римо-католицькі, православні храми, синагоги та культові споруди багатьох інших конфесій та течій віросповідань і в ньому дотримуються міжнародних стандартів релігійної свободи та чинного законодавства України в частині забезпечення захисту прав та свобод вірян усіх без винятку релігійних вподобань.

Про це пише “Галка” з посиланням на фб-сторінку міського голови Руслана Марцінківа.

“Однак у повсякденному релігійному житті виникають різні і негативні моменти, чутливі міжконфесійні ситуації, спірні питання, котрі потребують спільного аналізу, обговорення та вирішення.

Тому, для їх вирішення та недопущення різноманітних конфліктних ситуацій, непорозумінь, вироблення єдиної правильної тактики в частині задоволення духовних потреб всіх мешканців обласного центру, дотримання їх прав і свобод, взаємодії з військовим командуванням у сфері капеланського служіння, ми ініціюємо створення Ради Церков обласного центру при міському голові, до якої запрошуємо представників усіх конфесій, релігійних течій та об’єднань”, – йдеться в повідомленні.

Телефон для представників релігійних організацій (єпархій, парафій) – 096 854 94 12.

“У цей час ми як ніколи повинні бути консолідовані. В нас одна мета – перемога над ворогом і роль церкви у ній є надважливою!” – додав мер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Храм, що по вулиці Довженка, нарешті перейшов до ПЦУ (ДОКУМЕНТ)

Священники храму на Довженка зібрали підписи парафіян проти переходу до ПЦУ (ФОТО, ВІДЕО)

Теги: