Марцінків та команда провели першу оперативну нараду (ФОТО)

Автор: Турій Роман

08 Гру, 2015 09:22

Поділитись публікацією
Марцінків та команда провели першу оперативну нараду (ФОТО)

8 грудня відбулася оперативна нарада керівників управлінь і підприємств міського виконавчого комітету, на якій вперше головував новий мер Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Суттєво оновилася і президія наради. У ній віднині – перший зам мера Микола Вітенко, заступники Олексій Кайда та Богдан Білик (який працює на посаді ще з часу головування Віктора Анушкевичуса). Також в якості секретаря міськради Оксана Савчук. Окрім того у президії – керівник апарату МВК Ігор Шевчук.  Пропустив нараду гуманітарний віце-мер Олександр Левицький.

Марцінків виглядав впевнено, активно робив зауваження підлеглим. Зокрема дорікнув начальнику інспекції з благоустрою що під час його промови “можуть заснути”, потім підбадьорив представницю фінуправління аби вона “не спала”, коли до неї звертаються.

Також цього дня представив нового керівника Мирона Джуса, нових-старих начальників ВЕТП Миколу Саєвича та головного комунальника Михайла Смушака та анонсував переведення на нову керівну посаду екс-директорки ЄРЦ Руслани Василюк.

А ще мер розповів, що йому не подобається, коли йде з роботи додому та через жінок-чиновниць переніс початок щотижневих нарад на пів години пізніше.

Окрім того, мер Франківська висловив обурення, чому тіло почесного громадянина міста лежало на вулиці впродовж трьох годин.