Марцінків у фейсбуці скасував своє рішення про підвищення квартплати

Автор: Застава Максим

13 Жов, 2022 20:36

Поділитись публікацією
Марцінків у фейсбуці скасував своє рішення про підвищення квартплати

Як інформувала “Галка”, франківці помітили радикальне підвищення квартплати. Згодом міський голова Руслан Марцінків заявив, що до кінця воєнного стану ціна не зросте.

Читайте також: У Марцінківа припинили виплати чиновникам за їзду на велосипедах. Але це не точно

Про це йдеться на публічній сторінці Марцінківа у фейсбуці.

“Рішення про підвищення квартплати “Комфортним домом” зупинене до скасування воєнного стану в державі! Зобов’язано “Комфортний дім” переглянути тариф”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, іванофранківці у соціальних мережах почали розміщувати обурливі дописи щодо підвищення квартплати у два-три рази. На їхню думку, це незаконно.

Втім про плани мерії підвищити плату з утримання будинків навіть попри війну “Галка” писала неодноразово

Схему підвищення квартплати з огляду на зміни законодавства, у мерії Івано-Франківська винайшли на початку 2022 р. Для цього оголосили начебто конкурс, який через початок повномасштабного вторгнення росії “пригальмували”, але в серпні все ж провели

Завадити підвищенню квартплати могли самі мешканці будинків шляхом її встановлення на зборах з управителем чи вибором іншого управителя. Втім, вочевидь більшість новини про майбутнє зростання тарифів упустили. 

До слова, раніше Марцінків після публікацій “Галки” вже скасовував оплату скандальної “клумби ЗСУ”.

Ще один курйоз трапився у січні поточного року, коли власникам автономного опалення “Івано-Франківськтеплокомуненерго” розсилало платіжки.

Після обурення франківців у соцмережах, міський голова Руслан Марцінків доручив тепловикам надалі не нараховувати кошти, а виставлені рахунки зменшити.

Таке розпорядження також не задовольнило франківців, адже порушує закон.