Марцінків віддав три своїх зарплати на «східний фронт»

Автор: Турій Роман

11 Jun, 2014 15:10

Поділитись публікацією
Марцінків віддав три своїх зарплати на «східний фронт»

«Щойно наші нардепи Юрій Сиротюк і Михайло Головко виїхали на східний фронт з черговим вантажем для наших героїв. Везуть спецзасоби (пристрої нічного бачення), спецобмундирування (форму та взуття типу “Мультикам”), продукти. Всього на суму 250.000 грн. Це те, що просили наші побратими-свободівці для підрозділів, в яких вони служать. За кілька днів готуємо наступний вантаж. Чекаємо на козацькі трофеї )», – про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав лідер «Свободи» Олег Тягнибок.

Читайте також: У Франківську на Зелені свята до міського кладовища курсуватимуть три комунальні автобуси

Як повідомив виданню www.galka.if.ua народний депутат Руслан Марцінків, «Свобода» не вперше допомагає людям, які воюють за цілісність України. Зокрема, він нещодавно із віце-спікером Русланом Кошулинським возив на Схід для бійців бронежилети та окуляри нічного бачення.

За його словами, кошти для закупівлі всього необхідного «Свобода» намагається вишукати із власних джерел.

«Частина із суми – депутатські кошти. На фракції було прийнято рішення про те, щоби пожертвувати на ці потреби трьохмісячну заробітну плату народного депутата. В середньому це 12 тисяч гривень за місяць», – говорить Руслан Марцінків і додає, що особисто він віддав свій трьохмісячний заробіток на закупівлю всього необхідного для людей, які воюють на Сході.

Окрім того, «Свобода» так само звертається і до підприємців, які її підтримують, із проханням виділити кошти для бійців.