Марцінків вважає, що наближаються вибори

Автор: Вадим Войтик

31 Сер, 2023 14:35

Поділитись публікацією
Марцінків вважає, що наближаються вибори

Міський голова Івано-Франківська вважає, що інформація в медіа про розслідування ДБР щодо схеми фіктивного зарахування на військову службу родичів очільників міста та футболістів пов’язана з наближенням виборів.

Про це він заявив в ефірі радіо “Західний полюс“.

“Для мене було вкрай дивним, коли 25 серпня відбулося ось це таке “велике викриття року”. Наближаються вибори, і буде заполітизована тема”, вважає Марцінків.

Мер нагадав про те, що у квітні 2022 року і місцеві, і центральні медіа інформували про рішення футболістів і тренерів “Прикарпаття” долучитися до роти охорони територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

“Насамперед хочу сказати, що ще у квітні 2022 року хлопці пішли служити. І вони справді проходять службу.

Щодо моєї рідні, то вкрай така тенденційна подача. У клубі “Прикарпаття” є аж один чоловік з моєї родини. Він працює тренером клубу більш як 3,5 роки.

І коли футболісти та тренери разом з військкоматом ухвалили таке рішення, він також пішов на службу та ходив в ус необхідні наряди”, – розповів Марцінків.

Президент Володимир Зеленський заявляв, що для виборів у 2024 році в умовах, якщо війна продовжуватиметься, потрібні зміни до законодавства і додаткове фінансування з боку міжнародних партнерів. При цьому в умовах війни забезпечити право кожного на волевиявлення буде нелегко.

Читайте також: Якщо церква відмовляється, то ми не проти: Марцінків на зустрічі з франківцями щодо збереження зони біля озера