Марцінків вважає, що церква “недокомунікувала” з громадою про каплицю біля озера і підтримав створення Скверу воїнів Прикарпаття

Автор: Соня Грейда

01 Кві, 2024 11:42

Поділитись публікацією
Марцінків вважає, що церква “недокомунікувала” з громадою про каплицю біля озера і підтримав створення Скверу воїнів Прикарпаття

Першого квітня мер Івано-Франківська Руслан Марцінків на брифінгу заявив, що підтримує створення Скверу воїнів Прикарпаття на місці можливої забудови поблизу міського озера.

Про це пише Галка з посиланням на брифінг мера.

Під час пікніка поблизу міського озера 31 березня небайдужі франківці, активісти та учасники російсько-української війни висадили сад, який назвали “Сквером воїнів Прикарпаття”. Його заклали на місці можливої забудови поблизу озера. А паркан, який обгороджував територію, розібрали.

Під час брифінгу у мера запитали про його ставлення до забудови та створення Скверу воїнів. Він відповів так:

“Підтримую, чим більше зелених зон, тим краще. А щодо цього питання, тут церква буде також ухвалювати якісь рішення. В нас демократична країна, тому люди мають можливість на протест. Я вважаю, що церква недокомунікувала, недоспілкувалася з активістами.

Ми готові зробити майданчик, де церква зможе комунікувати з активістами. Я завжди підтримую церкву українську, бо знаю що це таке. Я розумію, що українська церква – це складова української безпеки”, – каже Марцінків.

Читайте також: Від Сільпо по Набережній у центр: мерія анонсує новий автобусний маршрут