Марцінків видав десятки дозволів на розміщення зовнішньої реклами. Як виявилося – незаконно

Автор: Вадим Войтик

02 Aug, 2022 10:45

Поділитись публікацією
Марцінків видав десятки дозволів на розміщення зовнішньої реклами. Як виявилося – незаконно

Очолюваний Русланом Марцінківим виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради упродовж 2016-2022 років видав десятки дозволів на встановлення нових об’єктів зовнішньої реклами. Як виявилося – в порушення мораторію на таке ще від 2015 року. Мораторій скасували. 

Заборону на встановлення нових рекламних конструкцій запровадили в Івано-Франківську в 2015 році. Таке рішення у міськраді ухвалили за часів мера Віктора Анушкевичуса. 

“Зупинити видачу дозволів на розміщення нових об’єктів зовнішньої реклами (біл-борд, сіті-лайт, бек-лайт, скролл, лайт-бокс на електроопорі, пілон, пілар, електронний екран) до затвердження Концепції розвитку зовнішньої реклами в м.Івано-Франківську та схем розташування рекламних конструкцій.”

Спроби ухвалити згадану Концепцію були у 2015 та 2016 році, однак депутати її так і не затвердили. Таким чином заборона залишалася чинною всі останні роки.

Втім, це не завадило виконавчому комітету видати десятки нових дозволів та білборди, сітілайти і тп. 

Про заборону згадали в квітні 2022 року і нишком вставили пункт про скасування мораторію в текст рішення про присвоєння поштових адрес. 

Читайте також: Після розголосу Марцінків пообіцяв звільнити керівницю "Сервіс Паркування", яка має судимість за корупцію