Марцінків виділив гроші на обстеження понищеного повінню пішохідного моста

Автор: Вадим Войтик

28 Лип, 2023 13:50

Поділитись публікацією
Марцінків виділив гроші на обстеження понищеного повінню пішохідного моста

Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради за підписом Руслана Марцінківа виділив кошти на обстеження постраждалого від повені пішохідно-велосипедного мосту через Бистрицю Солотвинську.

Про це йдеться в рішенні виконкому, яке є в розпорядженні “Галки“. 

“Виділити з резервного фонду бюджету Івано-Франківської міської територіальної громади головному розпоряднику бюджетних коштів Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики 150 000 грн. для КП «Міська дорожня компанія» для обстеження пішохідно-велосипедного мосту через р. Бистриця Солотвинська від набережної ім. Стефаника до «Німецького озера», – йдеться в документі.

Нагадаємо, через підйом води у Бистриці Солотвинській ушкодження і часткового руйнування зазнав пішохідний міст на Пасічну (ФОТО, ВІДЕО). Міський голова того ж дня заявив, що над відновленням переходу працюватиме ЛРЗ. При цьому директор Івано-Франківського “Локомотиворемонтного заводу” Руслан Терешко заявив, що не знає, на яких умовах і в якому обсязі підприємство буде залучене до відновлення пішохідного моста на Пасічну.

Згодом Руслан Марцінків повідомив, що з відбудовою пішохідного мосту на Пасічну є проблеми, оскільки його зруйнована частина нібито знаходиться на території сусідньої, Загвіздянської ОТГ. Голова цієї громади та отримані редакцією “Галки” документи цей факт спростували.