Марцінків з чиновниками відфоткалися в пункті обігріву однієї зі шкіл міста. Насправді це коридор (ФОТО)

Автор: Вадим Войтик

24 Лис, 2022 20:45

Поділитись публікацією
Марцінків з чиновниками відфоткалися в пункті обігріву однієї зі шкіл міста. Насправді це коридор (ФОТО)

У Івано-Франківську облаштовують пункти обігріву. Основна частина їх – на базі освітніх закладів, комунальних підприємств та у житловому фонді. Міський голова з чиновниками зробили фотографії в одному з таких пунктів. По факту це просто коридор. 

«У випадку надзвичайної ситуації – блекауту, в таких пунктах можна буде зігрітися, випити гарячого чаю або ж зарядити ґаджети. Вогнегасники, забезпечена медицина – є аптечка, є рушники, є питтєва вода, запас є свічки, сірники», – все це демонструє директорка ліцею №3 Наталія Микула.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зі Starlink і теплом: у центрі Франківська вже працює “Пункт незламності” (ФОТО, ВІДЕО)

У цьому навчальному закладі пункт обігріву готовий приймати гостей. Тут є все необхідне, щоби на випадок надзвичайної ситуації обігріти до пів сотні людей. 

«Перед входом в пункт обігріву ми встановили біотуалет. Також біля пункту обігріву знаходиться ємність з водою на тисячу літрів, це технічна вода. Також ми маємо запас 200 літрів питтєвої води. Звичайно, що ліцей придбав генератор, бо, власне, зараз ми знаходимося в цій частині приміщення, де подачу світла вимкнено в цей ліцей. А світло йде від генератора», – каже Наталія Микула.

Також у пункті обігріву дорослим можна зарядити ґаджети, а малечі побавитись, адже тут облаштували також дитячий куточок, щоби дітлахи не нудьгували. Таких пунктів обігріву у місті заплановано більше сотні. У навчальних закладах, в підвалах житлового фонду і один з найбільших на стадіоні «Рух».

Комунальні служби міста готуються до найгіршого сценарію, стверджує міська влада. У разі повного блекауту, повністю облаштовані пункти обігріву мають запрацювати у кожному районі міста. 

Однак, як і раніше, міська влада просить франківців у разі критичної ситуації виїжджати до сіл та селищ. Де у разі повного блекауту – відключення світла, газу та води, вдасться легше пережити зиму. 

 

Читайте також: Понад мільйон виділили для франківців, що постраждали від ракетного удару