Марцінків зізнався, що про 125 тисяч за клумбу дізнався з “Галки” і скасував оплату

Автор: Костинюк Олександр

25 Чер, 2022 14:39

Поділитись публікацією
Марцінків зізнався, що про 125 тисяч за клумбу дізнався з “Галки” і скасував оплату

Міський голова Руслан Марцінків відреагував на скандал з клумбою за 125 тисяч гривень.

Читайте також: Нова група комунальників з Франківська вирушили на будівництво фортифікації в Донеччину (ФОТО)

Нагадаємо, днями у сквері на Валах в Івано-Франківську з’явилася клумба, на якій квіти висадили у формі герба Збройних сил України. Згодом було оприлюднено договір на виготовлення цієї клумби.

Згідно договору, який був укладений через кілька днів після фактичного завершення робіт, вартість клумби склала 125 тисяч грн.

Ця подія набрала значного розголосу у соцмережах. Багато користувачів називали міського голову марнотратником: мовляв, у той час, коли волонтери “по копійці” збирають необхідні суми, щоб допомогати армії, місто витрачає понад 100 тисяч гривень на клумбу.

Згодом Марцінків відреагував на скандал. У коментарі до одного з дописів мер написав, що дізнався про клумбу з інтернету, інформує “Галка”. До слова, зображення цієї клумби вже понад тиждень стоїть у міського голови на аватарці у ФБ.

Також 25 червня Руслан Марцінків у Фейсбуці зазначив, що клумба на Валах не буде коштувати місту 125 тисяч гривень:

“Таку оплату передбачає договір на висадку бегоній у мармуровій крихті у формі герба ЗСУ. Уточнюю: цю клумбу підприємець місту ПОДАРУЄ. Гроші за неї місто НЕ ПЛАТИТИМЕ. Дякую за уважність! Дійсно, віддавати таку суму за квіти в умовах війни не можна! Маємо більш нагальні речі, як розпорядитися коштами”, – пише мер.