Марцінківа завалили списками занедбаних вулиць

Автор: Застава Максим

20 Бер, 2023 21:20

Поділитись публікацією
Марцінківа завалили списками занедбаних вулиць

Міський голова Руслан Марцінків похизувався ремонтом ряду вулиць в Івано-Франківську. Зокрема Левка Лук’яненка, а також дворів на Галицькій, 64 та Коновальця, 103. Очільнику громади нагадали й за інші занедбані об’єкти.

Коментарі франківці залишили під відповідним дописом Марцінківа у фейсбуці.

Наводимо частину з них (збережено орфографію та пунктуацію авторів):

Оксана Деркач Доброго дня пане мер! Вкотре нагадуємо Вам за вулицю Об’їздову, центр міста практично годуєте людей уілька років підряд дорогою! Скільки можна писати, дзвонити! ??? Напевно треба приймати громаді що проживають вулиця Обїздова та Вербова кардинальні дії!

Вадим Татуров Фіголя і Млинарську візьми в роботу,15 років вже забиваєте на ці вулиці.

Igor Frank Доброго дня, якось забулась на пів дорозі вулиця Цьоклера ,недоробленене якось недобре залишати так.

Тамара Ткачук Пане Мере, зашутруйте також дороги в Опришівцях. Ви людям обіцяли, а “віз і нині там”. Вулиця Колективна-Січинського. Потопаємо в болотах. Шутрую за власний кошт частини. Машини їздять із цілого міста. Знову порозбивали ями. Чекаємо, що і до нас дійде черга.

Анна Масляк Пане мер, чекаємо всім двором Довгої 40 коли ж бруківочна реформа прийде до нашого двору. Засипали ями власноруч, самі купували шутер, навіть таксісти не хотять заїзджати до нас. Шутер повилітав за 2 роки…як звернутися до Вас, щоб нас почули? З якими лозунгами виходити на маніфест?

Любов Підкова Доброго дня. п. Мер приїдьте хоч раз нарешті на вул . Ботанічну. Скоро ми будем плавати тут. Думаємо що ми теж відносимося до міста,ніяк не дочекаємося Вас з вашими помічниками.

Ilona Martyniv А на коли запланована вулиця Патона?? Скільки років звертаємося і ніхто не чує. А діти не можуть через калюжі навіть в школу йти, тільки в гумаках або машиною. Я не маю нічого проти активної роботи в Радчі і т.д. але і в місті треба зробити порядок.

Яна Карп’юк Добрий день, писали вже і дзвонили, але результату на вулиці Токарській немає ніякого!

Михайло Калин Пане Руслан Романович. Прошу Вас звернути увагу на вул. Коцюбинського , коли топився сніг і тепер коли піде дощ неможливо пройти без гумових чоботів.А саме гірше для дітей.

Галина Боднар Вулиця Виговського. Ремонт не закінчено- люки, остаточне покриття, тротуар… Весна прийшла- час закінчити.