Марцінківу та заступникам додадуть 50% надбавки: мер сказав, що йому не соромно

Автор: Зелінська Тетяна

17 Гру, 2023 11:30

Поділитись публікацією
Марцінківу та заступникам додадуть 50% надбавки: мер сказав, що йому не соромно

У 2024 році меру Івано-Франківська Руслану Марцінківу додадуть до окладу 50% надбавки та 65% премії. За його словами, всі ці гроші він передає на армію, тому йому не соромно їх отримувати.

Читайте також: У Франківську скасували заборону на підвищення квартплати. Її вводили на період дії воєнного стану

Про це пише «Галка» зі чергового засідання сесії Івано-Франківської міської ради.

З 1 січня 2024 року міський голова, його заступники, секретар міської ради та керуючий справами виконавчого комітету отримуватимуть щомісячну надбавку «за високі досягнення у праці» в розмірі 50% від посадового окладу.

Також Івано-Франківська міська рада затвердила щомісячне преміювання міського голови в розмірі 65% від посадового окладу з нагоди державних свят і професійного свята (Дня місцевого самоврядування) та інших дат в розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної платні.

Депутатка Івано-Франківської міської ради від фракції “Європейської солідарності” Мар’яна Вершиніна поцікавилася у мерії, чи не соромно їм призначати собі надбавки та премії.

«Мені не соромно. Тому що я всі ці гроші даю на армію, купую автівки, даю хлопцям готівку. До мене щодня приходять, я витягаю з кишені (ред. гроші) і даю. І не соромно за своїх заступників, які скидають ці гроші та купляють автомобілі, дрони і все що треба», – відповів очільник Івано-Франківської громади Руслан Марцінків. 

«ЗА» це рішення проголосували 29 депутатів. 

Як писала “Галка”, заступниця Марцінківа перерахувала свою зарплату на дрони. А потім отримала ще більшу премію (ДОКУМЕНТИ).

Інші новини з сесії Івано-Франківської міської ради: