Марцінківу здається, що у місті без електрики лише бідні. Що про це думають франківці

Автор: Турій Роман

06 Гру, 2022 20:39

Поділитись публікацією
Марцінківу здається, що у місті без електрики лише бідні. Що про це думають франківці

На фоні літніх закликів масово купувати електричні обігрівачі, необлаштованих комунальних сховищ та укриттів, браку вчасно куплених генераторів для роботи котелень і насосних станцій, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків шостого грудня розкритикував роботу “Прикарпаттяобленерго“.  

На щотижневій оперативній нараді він заявив – помітив, що в місті енергетики залишають без світла бідних людей, а багатих франківців залишають з електрикою.

“Мені складається враження, що відключають тільки бідних, а багаті всі зі світлом…Мені складається враження – всі бідні райони: БАМ, Набережна, багато таких районів, де бідні люди живуть, їх всіх виключають. А всім багатим і там, де… вибачайте, скажу це прямо: там, де гуртожитки, де живуть правоохоронці, інші, їх не відключають. Чому така несправедливість? От чому така несправедливість?”, – публічно обурився мер.  

Цитата швидко розлетілася мережею, та викликала дискусії серед франківців. Галка зібрала найцікавіші та найяскравіші вислови серед тих, кому припала до душі полеміка мера, і навпаки, тих – хто помітив класичний і притаманний Марцінківу популізм з нотками комунізму.

Kateryna Shevchenko Боже, це якийсь цирк, чи що? Як ви, пане мер, поділяєте на бідних та богатих? По якому принципу? Бо я то собі думала, що в одному багатоквартирному будинку чи мікрорайоні можуть одночасно жити люди з різними фінансовими можливостями….

Мирон Дмитрик Бл….. Добре, що я вже офіцер ЗСУ, а не радник. Але сказав він, а соромно чомусь мені. Ну бл…….

Ulyana Roshak Пан мер всім радив їхати в село, а тепер хіба їдемо всі в місто проситись де є опалення централізоване

Леся Чаплинська Тяжке життя популіста…

Natalia Khrabatyn Найгірше, що нормальні, думаючі люди такі речі банять, а нашому меру нема шо вже дивуватися…бан!…

Віктор Мисик Невже дійшло!? Це ж треба було три неділі знущатися над людьми! Треба було, щоб люди писали всякі не приємні речі меру, щоб до нього дійшло що обленерго в гробу бачить мер і громаду міста!!!!!

Василь Крайник Мені складається враження, що мер *** або конспірологія про фінансування “Свободи” Кремлем не така уже й безпідставна

Лариса Терлецька Збирайте дітей і завтра їдьте в Обленерго,нехай годують ваших дітей,а самі йдіть на роботу,і тоді щось зміниться

Лариса Остапова А як бути тим в кого індивідуальне опалення? Нема світла – котел не працює. Чому тільки тепер наша влада починає рухатись? При тій кількості заступників, які є в мера, можна було б прорахувати проблеми і спробувати їх вирішити ще до настання холодів. А не пропонувати мешканцям переїхати в село чи купити електрообігрівачі.

Надія Михайлова А в квартирах з індивідуальним опаленням разом зі світлом зникає і тепло, і тепла вода. Це справедливо? Чи в цих квартирах не живуть люди, надто діти та похилого віку? Щось не чути щодо цих квартир ніяких доручень!

Микола Капуляк Їм по бубену як мешканці тяжко переносять холод і холодну їжу,бо ж дуже багато будинків на Пасічній в яких немає газу. Основне директора Прикарпаттяенерго це вислужитися перед Бубеном О.О. і той пере Ахметовим.Ми ще й економимо квоти для олігарха.Прихвості ахметовські.Націоналізація обленерго і всіх їх гнати геть.

Mykola Xreptak А де генератори? Чому котельні не забезпечені електрогенераторами? А якщо взагалі світла тиждень не буде?

Tanya Ozarko Не пройшло і місяця. Спочатку відповідав, що то не в його компетенції, і висирали тут незрозумілі статті. Тепер вже зрозумів, що його електорат розгнівався і знов пише статті, вже те, що “хоче чути народ”. Може досить розводити балачки, а просто взяти і зробити?

Захар Федорак “Багаті теж плачуть-2”. Режисер: Марцінків

Анна Українка Погоджуюсь, не до лиця меру таке говорити.І взагалі, як можна знати, хто наскільки багатий що живе не в приватних будинках( та й це під питанням) ?!

Володимир Бандура Чому цей мер такий? Тому що дурний,чи тому,що бідний?А може він звичайний популіст ?

Diana Yarosh відключають тим, хто мало молиться

Не стримався навіть голова правління “Прикарпаттяобленерго” Олександр Бубен. Та на його звернення Марцінків не відреагував. 

Олександр Бубен Можна Руслан Марцінків конкретні адреси де підключені якись особливі будинки, яки ви постійно бачите. І саме в який час ви бачите це підключення. А ми проведемо розслідування та покараємо винних або опублікуємо причину наявності електроенергії по цім адресам та годинам. Все інше, це неповага до енергетиків…ну і мешканців Івано-Франківська.

Головне фото ілюстративне

Читайте також: У Франківську через ріст порушень посилять патрулювання