Маруняк: Політики досі ще не готові відмовлятися від використання брудних технологій у політичній конкуренції

Автор: Турій Роман

14 May, 2014 08:10

Поділитись публікацією
Маруняк: Політики досі ще не готові відмовлятися від використання брудних технологій у політичній конкуренції

У Франківську технологія «чорного піару» майже не застосовується, якщо порівнювати із минулими виборами до парламенту. Наразі «постраждалими» є лише два кандидати, один в Президенти – це Петро Порошенко, і один в депутати – Василь Попович.

Читайте також: Фонд Порошенка відправляє на фронт велику партію зимової форми (ВІДЕО)

Проти першого, кажуть в ОПОРІ, розповсюджують спеціальну газету, в якій розповідають про стосунки Фірташа, Кличка і власне Порошенка, а також про те, що Порошенко – це кандидат Путіна.

«У вихідних даних цього інформаційного бюлетеня неповний перелік передбаченої законом інформації, за яким неможливо встановити, кому з кандидатів він належить, а тим більше чи виготовлений він за кошти фонду кандидата. Тому даний випадок можна класифікувати не лише як використання брудних технологій у політичній боротьбі, але й як порушення встановлених законом правил агітації», – відзначає Іван Маруняк, координатор Громадянської мережі ОПОРА в Івано-Франківській області.

Серед кандидатів у нардепи по 83-му округу лідером за кількістю «чорного піару» є свободівець Василь Попович. Після того, як в Івано-Франківську невідомі заляпали білборди кандидата зеленкою, в Інтернеті з’явилася серія віртуальних білбордів, які псують імідж Поповичу та ображають честь і гідність кандидата.

«Чорний піар» в Інтернеті застосовано також проти самовисуванців Максима Кицюка та Олександра Шевченка.

«Ці приклади свідчать про те, що політики досі ще не готові відмовлятися від використання брудних технологій у політичній конкуренції», – говорить Маруняк.