Марусяк, Харук та Гасюк: у Франківську відзначили призерів зимових змагань (ФОТО)

Автор: Зелінська Тетяна

05 Кві, 2023 19:16

5 квітня в Івано-Франківській ОДА привітали прикарпатських спортсменів, які продемонстрували високі результати на міжнародній арені в зимових видах спорту.

Євген Марусяк – майстер спорту України міжнародного класу зі стрибків на лижах з трампліна, чемпіон Континентального Кубка, двічі увійшов в ТОП-30. Нещодавно встановив третій рекорд України, пролетівши 213,5 м на Кубку Світу в Словенії. Його називають найуспішнішим стрибуном в історії України.

Михайло Харук – майстер спорту України міжнародного класу зі сноубордингу. Тільки впродовж цього року став переможцем всесвітньої Універсіади-2023 (США) в паралельному слаломі-гіганті та бронзовим призером у паралельному слаломі, переможцем Кубка Європи в Австрії, бронзовим призером Кубка Європи в Польщі, дворазовим чемпіоном України 2023 року, інформує “Галка”.

Анастасія Гасюк – майстер спорту України з фристайлу. Цьогоріч стала бронзовою призеркою етапу Кубка Європи з фристайлу. Також здобула “бронзу” загального заліку етапів Кубків Європи, чемпіонка України серед юніорок із фристайлу 2022 року.

Всі спортсмени отримують щомісячні обласні стипендії в розмірі 6000 грн.