Масі Найєм: “Всіх героїв з часом забудуть…” (ВІДЕО)

Автор: Назарій Боднарчук

20 Nov, 2022 19:04

Поділитись публікацією
Масі Найєм: “Всіх героїв з часом забудуть…” (ВІДЕО)

Масі Найєм – український адвокат, засновник юридичної компанії «Міллер», військовослужбовець ЗСУ, громадський діяч та правозахисник розповів про наслідки свого поранення і про задачі, які доводилося виконувати на фронті, також пояснив, чому у нього немає почуття ненависті до росіян, а на завершення зізнався, що порошенківські боти відкрито бажали йому смерті.

Про це та інше Найєм розповів у свіжому випуску ютуб-проєкту “Розмова” ведучому Сергію Лиховиді, передає Галка.

– Чи нормально відчувати провину за те, що ти не на фронті?

– Ні. Це ненормальне відчуття. Це власний фронт кожної людини зараз в Україні. У кожної людини буде своє почуття провини. У мене воно було з інших підстав… Навіть зараз є відчуття провини. Але це ненормально. І з цим я працюю. Чому ненормально? Бо не може вся країна піти воювати. Це не можливо. Тому що є люди, яким треба їсти. Ми, так сказати, заради чого воюємо – заради цивільного населення, яке має нормально, здорово жити. Якщо воно не живе нормально, здорово – сенсу у цій війні немає взагалі.

– Тобто, правильно кажуть ті, хто стверджують, що треба йти у кав’ярню пити каву, треба йти в кіно і не думати, чи це я роблю правильно, бо військові там для цього нас і захищають? А не для того, щоб ставити життя на паузу. Бо те, чого хоче ворог – це, щоб ми зупинилися, запанікували, жили в стресі, депресії. І всією Україною залізли у цю темряву.

– 100% Тобто, коли ми страждаємо – це те, чого хоче росія. Коли ми живемо – це те, чого вони не можуть дозволити. І другий момент: те, що люди ходять у кав’ярні – це найкрутіший показник ефективності ЗСУ. Ми, попри цю війну, можемо піти у кав’ярню. Та нам посрати на росіян. Їх там скільки мільйонів і вони нічого не можуть нам зробити. Тому що у нас є ЗСУ, яке може захистити. Це найкращий показник. Але, якщо люди почуватимуть провину – вони будуть менш ефективними. Це шлях туди, куди нас хоче покликати росія.

Більше у відео:

Головне фото: Indposhiv