Масштабні навчання десантників перелякали власників “Буковелю”? (ФОТО,ВІДЕО)

Автор: Сидорчук Василь

26 Вер, 2018 14:41

Поділитись публікацією
Масштабні навчання десантників перелякали власників “Буковелю”? (ФОТО,ВІДЕО)
«Козацька воля – 2018». Під такою назвою у Карпатах напередодні стартували навчання однієї із бригад десантно-штурмових військ.

Читайте також: Гарячий сніг: голий Олександр Шевченко гартував тіло і душу (ВІДЕО 18+)

Хід проведення практичних дій підрозділів українського десанту особисто контролювали керівник стратегічних командно-штабних навчань «Козацька Воля – 2018» начальник Генштабу – Головнокомандувач ЗСУ генерал армії України Віктор Муженко та командувач Десантно-штурмових військ генерал-лейтенант Михайло Забродський, інформує прес-служба ДШВ ЗС в мережі, пише “Бліц-інфо”.

Як зазначається, під прикриттям ударних вертольотів Мі-24, на галявинах, прямо посеред складної місцевості карпатських гір на кількох вертольотах десантно-штурмові загони здійснили висадку посадочним способом. Опісля вийшли до вказаного району, взявши під контроль панівні висоти та рубежі. Згодом, для підсилення десанту підійшла бронегрупа з артилерією.

До речі, такі навчально-бойові завдання проходили одночасно в кількох районах заходу України, причому одночасно. Свою майстерність, злагодженість та уміння діяти на незнайомій місцевості продемонстрували не лише десантники, а і підрозділи армійської авіації Сухопутних військ.

“Десантно-штурмові війська завжди перебувають в повній бойовій готовності, і готові виконувати завдання в будь-який час та місцевості”, – відзначив Михайло Забродський.

Також генерал-лейтенант відмітив чіткі та злагоджені дії десантно-штурмових підрозділів та армійської авіації, які показали хорошу роботу та високі результати. Відзначимо, що СКШН «Козацька Воля – 2018» продовжуються. Практичні дії з десантуванням та виконанням іншими навчально-бойовими завданнями проходитимуть в ці дні у багатьох регіонах України.

А тим часом на одному із центральних каналів, що підконтрольній партії “Укроп” та власникам  “Буковелю” з’явилась новина про невідомих у камуфляжі, масках та зі зброєю, які перекривають дороги довкола курорту. У сюжеті наголошують, що невідомі злякали місцевих та відпочивальників.  А також нагадують про  минулотижневі обшуки СБУ у Буковелі. Тоді у ЗМІ повідомлялось, що слідчі дії в ПБС та Буковелі проводять через розкрадання бюджету на 20 мільйонів. Натомість в “УКРОПі” обшуки назвали політичними утисками через намір нардепа Олександра Шевченка балотуватись у президенти.

А тим часом в обласному  військовому комісаріаті анонсують брифінг для ЗМІ. Обіцяють розповісти журналістам про результати навчань. Натомість в обласному управлінні СБУ наголосили, що наразі не проводяться ані антитерористичні навчання, ані слідчі дії із залученням спецпризначенців.

“Інформація поширена деякими ЗМІ щодо проведення СБУ у районі Яремчанської міської ради Івано-Франківської області «якихось незрозумілих дій» із залученням спеціальної техніки не відповідає дійсності.

СБУ як й інші органи безпеки заздалегідь через засоби масової інформації попереджає громадян про заплановані антитерористичні навчання для уникнення поширення чуток та паніки.

Просимо звернути увагу на повідомлення Міністерства оборони України про те, що в ці дні тривають військові навчання «Козацька воля – 2018», один з таких етапів за участі десантних підрозділів проходив у Карпатах”, – зазначає прес-центр СБУ.