Масяня вирішила змінити правила Ice Bucket Challenge

Автор: Турій Роман

03 Sep, 2014 11:40

Поділитись публікацією
Масяня вирішила змінити правила Ice Bucket Challenge

Мультгероїня Масяня запропонувала власний підхід до флешмобу Ice Bucket Challenge. У епізоді серіалу вона вирішила замінити відро крижаної води на гарячу ванну, додавши до умов обов’язкову чарку коньяку з часточкою лимона.

За сюжетом мультфільму, Масяню обурила жадібність світових зірок, які демонструють витримку і героїзм, щоб не давати грошей на благодійність, повідомляє Gazeta.ua.

Такі умови флешмобу: учасник, якому кинули виклик має або внести мінімум 100 доларів у благодійний фонд, або облити себе крижаною водою з відра. Замість цього мультгероиня запропонувала зробити внесок обов’язковим і компенсувати моральний збиток від збитків розслаблюючій ванні з невеликою дозою алкоголю.

Флешмоб Ice Bucket Challenge ініційований ALS Association, Фондом боротьби з боковим аміотрофічним склерозом. Учасники обливаються холодною водою з відра і розміщують ролики про це в інтернеті. Потім вони передають естафету знайомим або відомим людям, які повинні виконати завдання протягом доби або пожертвувати на користь фонду.