Матч “Прикарпаття” і норвезького “Фрам Ларвіка” закінчився бойовою нічиєю

09 Mar, 2020 13:15

У неділю, 8 березня, “Прикарпаття” зіграло свій другий спаринг на заключному зборі у турецькому Белеку. Суперником іванофранківців була команда Другого дивізіону чемпіонату Норвегії – “Фрам Ларвік”.

Команда рідного краю два рази була попереду, однак норвежці двічі зуміли зрівняти рахунок, інформує “Галка” з посиланням на офіційний сайт МФК “Прикарпаття”.

До перерви команди обмінялися забитими м’ячами: на гол Романа Дитка опоненти відповіли через 10 хвилин – 1:1. У другому таймі ще один форвард іванофранківців Роман Барчук знову вивів “Прикарпаття”, але невдовзі норвежці вдруге відігралися. До завершення матчу команди більше не забивали – 2:2.

У середу, 11 березня, іванофранківці зіграють ще один контрольний матч. Третім суперником “Прикарпаття” на турецькому зборі стане “Славія-Мозир” – восьма команда Вищої ліги чемпіонату Білорусі-2019.