Матч “Прикарпаття” з “Металістом” закінчився бойовою нічиєю (ФОТО, ВІДЕО)

15 May, 2019 19:56

Футболісти “Прикарпаття” в останньому домашньому матчі “розписали” бойову нічию з “Металістом 1925”.

У середу, 15 травня, у Франківську відбувся перенесений матч 24 туру Першої ліги. У ньому івано-франківське “Прикарпаття” приймало на своєму полі харківський “Металіст 1925”.

З початком матчу обидві команди намагалися заволодіти ініціативою, що призвело до непоступливої боротьби в центрі поля. Харків’яни не соромилися фолами зривати атаки “Прикарпаття”, тож уже до 15 хвилини два футболісти “Металіста” грали на жовтих картках.

Попри натиск і якісні атаки прикарпатців, першими відкрити рахунок зуміли таки гості. Після боротьби у штрафному майданчику франківців, на думку арбітра, сфолив захисник “Прикарпаття” Василь Француз. Суддя вказав “на точку”, а 11-метровий вдало реалізував гравець “Металіста Олег Синиця”.

Далі “Прикарпаття” побігло відіграватися і буквально не давало суперникам перетнути центр поля. Удари франківців часто “брали на себе” захисники “Металіста”, а одного разу після гарматного “пострілу” Ярослава Конкольняка врятувала поперечина. Під завісу тайму м’яч таки побував у сітці воріт гостей, але арбітр не зафіксував гол через положення поза грою. На перерву суперники пішли за рахунку 0:1.

Гру в другому таймі футболісти розпочали під акомпанемент зливи, яка пронеслася Франківськом. На 55-ій хвилині харків’яни збили Василя Цюцюру в своєму карному майданчику, за що арбітр знову поставив пенальті. Цього разу вже у ворота “Металіста”. На удар Конкольняка “з точки” голкіпер суперників навіть не зреагував – 1:1.

Втім через декілька хвилин “Металіст” знову вийшов вперед: у воротах “Прикарпаття” вдруге відзначився Олег Синиця. А на 80-ій хвилині матчу рівновагу відновив Богдан Оринчак. До слова, це вже 12-ий гол хавбека в сезоні.

Більше рахунок в цій зустрічі не змінювався. Фінальний свисток зафіксував бойову нічию – 2:2.

Наразі “Прикарпаття” займає 9 позицію в турнірній таблиці, маючи у своєму активі 34 очки. Наступний матч франківці зіграють на виїзді проти команди “Оболонь-Бровар”. Це буде останній матч в рамках поточного сезону Першої ліги.