Матір франківських школярів звинувачує вчителів у тиску на дітей

Автор: Єва Жасминова

05 Feb, 2015 12:24

Поділитись публікацією
Матір франківських школярів звинувачує вчителів у тиску на дітей

Франківчанка Зореслава Кудиба заявила про те, що у ЗОШ №3, яку відвідують її діти, неналежним чином виконує свою роботу вчитель продовженого дня. Про це вона відверто заявила, навідавшись на засідання Громадської Ради при управлінні освіти ще в грудні 2014 року.

Читайте також: Біологині франківського вишу поглиблювали знання на тренінгу в Німеччині (ФОТО)

За словами Зареслави Кудиби, начальник управління освіти й науки Наталія Микула сказала, що розбереться в ситуації, що склалася.

“В грудні минулого року мною був опублікований пост про повну безвідповідальність вчителя групи продовженого дня. Я навіть для цього відвідала засідання Громадської ради, де мені пані Микула пообіцяла розібратись… Я “крові не прагнула”. Скарг, запитів тощо не подавала. Просто мала надію виправити ситуацію в школі. Але не так сталось як гадалось” –  пише мати школярів на сторінці Громадської Ради при управлінні освіти у Фейсбуку.

Згодом франківчанка розповіла, що ситуація не лише не змінилася, але й погіршилася.

Так, 4 лютого у тій же групі Фейсбуку Зореслава Кудиба розповіла вже нову історію.

“Так от, шановні члени групи, зі вчорашнього дня почались справжні “гоніння” моїх дітей і мене у ЗОШ № 3. Вчора старший син прийшов з синцем під оком. А винуватця навіть похвалили. Сьогодні на групу продовженого дня прийшла вчителька з паралельного класу і оголосила, щоб ніхто з дітей не грався з моїми дітьми” – пише вона.

Окрім цього, вона також зазначила, що проти неї тепер виступили й батьки.

“Та це ще не все. Скликають спеціально для мене батьківські збори з приближених до директора, щоб висловити мені “добрі слова”. Хоча до батьків я жодних претензій не мала. І батьки до мене. А сьогодні бабуся одного хлопчика “згадала”, що мій син бив її онука. Хоча до цього часу ні я, ні мій син — “винуватець”, ні класний керівник про це не знали. А ще… Почалась ціла компанія з обливання мене брудом. Хто ж би сумнівався? Навіть почали висловлювати претензії, що мої діти погано вчаться, приходять непідготовлені. Але шановне керівництво школи трохи забуває, що обидвоє моїх дітей щодня перед уроками (вчаться в другу зміну) відвідують групу продовженого дня і повинні б там готуватись до уроків. Що в черговий раз підтверджує мої слова про безвідповідальність вчителів”.

На історію матері дітей відреагував голова Громадської ради Василь Стефанишин, запевнивши, що розбереться із ситуацією.

Невдовзі “Галка” поспілкується з Василем Стефанишиним та директором школи №3 Світланою Долговою для висвітлення їх позиції та подальших дій щодо вирішення конфлікту.