Матраци: що необхідно знати про покупку?

Автор: Застава Максим

24 Feb, 2021 11:17

Поділитись публікацією
Матраци: що необхідно знати про покупку?

Запорука здоров’я – міцний сон. Важко уявити спальне місце без зручного матраца, від характеристик якого залежить самопочуття людини, його настрій і фізична форма.

Сьогодні на ринку меблів і текстилю для будинку матраци представлені у величезній кількості. Вартість виробу залежить від різних чинників: від внутрішнього наповнення, розміру, матеріалу оббивки і ін. Фахівці інтернет-магазину МебельОк пропонують перш ніж купити матрац, переглянути фото моделей в електронних каталогах меблевих магазинів, де вказані характеристики товару.

Як правильно вибрати матрац?

При виборі матраца головний показник – зручність. Щоб добре виспатися, необхідно максимально зняти навантаження з хребта, виключити блокування м’язів, застій крові. Основні фактори, на які варто звернути увагу перед покупкою:

  1. За ступенем жорсткості матраци ділять на ортопедичні та анатомічні. Анатомічний матрац складається з великої кількості дрібних пружин, не пов’язаних між собою, повторює кожен контур людського тіла. Кращий вибір для людей, що цінують комфортний сон. Не рекомендується використовувати дітям, підліткам, людям, які мають зайву вагу, з викривленням хребта. Для даної категорії підійде ортопедичний матрац.
  2. Пружинний або безпружинний. Перший варіант буває залежним і незалежним. Ціна залежного пружинного блоку, як правило, невисока, його набувають на орендоване житло, в хостели. Незалежні пружини більш надійні і довговічні. Другий вид буває звичайний і скручений в рулон. Скручений матрац зручно використовувати при транспортуванні, після розкриття він приймає звичайну форму протягом 3-4 годин. Для маленьких дітей краще безпружинний матрац.
  3. Наповнення матраца – натуральне, штучне, змішане. Натуральне-природний латекс, шерсть, кокосова койра, морська трава, бавовна, штучне наповнення – холлофайбер, пінополіуретан, меморікс. Штучний матеріал екологічно чистий і гіпоалергенний, якщо порівняти з натуральним.
  4. Розмір. Для зручності використання довжина матраца повинна бути хоча б на 15 см більше людського зросту, ширина повинна перевищувати ширину плечей як мінімум в 2 рази.

Ціни на матраци залежать від матеріалу наповнення, матеріалу оббивки і якості пружин. Необхідно дбати про своє здоров’я і до вибору матраца підходити серйозно і відповідально.

Магазин Mebelok пропонує порівняти рекомендовані моделі за розміром, комфортності використання, перш ніж робити остаточний вибір. Не варто економити на комфорті і здоровий відпочинок.