Майбутні мешканці скандального будинку по вулиці Мазепи, 35А написали звернення до Анушкевичуса. Обурені рішенням депутатів визнати будівництво неправочинним

Автор: Турій Роман

25 Jun, 2014 10:16

Поділитись публікацією
Майбутні мешканці скандального будинку по вулиці Мазепи, 35А написали звернення до Анушкевичуса. Обурені рішенням депутатів визнати будівництво неправочинним

Шановний пане голово!

Звертаються до Вас жителі Івано-Франківська, які стали власниками квартир в забудові по вул. Мазепи, 35А.

Ще під час будівництва почалися проблеми, які штучно нагнітали окремі жителі міста, а також окремі депутати міської Ради, що призвело до численних перевірок забудовника та кількох судових засідань. Але вершиною владного і правового безчинства стало рішення сесії міської Ради про визнання будівництва не правочинним. Нам зрозумілі дії депутатів міської Ради, які таким чином «нагинають» підприємців, в тому числі і забудовників, щоб «викачати» з них гроші за прийняття правильних рішень на сесії – це їхня давня і доволі ефективна практика і, звичайно працівникам прокуратури, яким надішлемо копії цієї заяви, про це також добре відомо.

Всі ці події заставили нас провести власне розслідування даної справи. Звичайно, ми розуміємо, що воно далеке від професійного, але факти – річ уперта і, при бажанні, прокуратура може встановити істину.

Отже, ще на початку будівництва, скандальний чоловік на ім’я Анатолій Прут розпускав слухи про нібито неправомірне захоплення забудовником земельної ділянки. Неодноразово п.Прут, відомий тим, що в свій час притягувався до відповідальності за фінансові махінації, перешкоджав будівництву, загороджуючи проїзд до будівельного майданчика, а також підбурюючи деяких сусідів новобудови. Веде п.Прут себе нагло і агресивно, ніякі аргументи на нього не впливають, а повна підтримка його дій деякими скандальними депутатами міської Ради дозволяє скласти думку про якісь їхні спільні, можливо, інтереси.

Звичайно, що під час цих провокативних дій п.Прута ми мали неодноразову розмову з керівником нашої фірми-забудівника. Серед власників квартир нашого будинку є і архітектори за фахом, і юристи, тому ми уважно вивчили всі документи, що стосувалися будинку на вул.Мазепи, 35А. При цьому виявили дуже цікаві факти:

по-перше, всі дозвільні документи на будову абсолютно відповідають нормам українського законодавства, що, до речі, підтвердили  неодноразові рішення виконкому по цьому питанню;

по-друге, Анатолій Прут, який будував раніше будинок за адресою Мазепи, 35А, здав його в експлуатацію за реквізитами фірми, якої на той час вже не існувало, скріпивши їх недійсною печаткою. Таким чином, мотивація А.Прута стала нам зрозумілою, він нападає, щоб під час здачі нашого будинку не відкрилася ще одна його афера.

Звертаємось до об’єднання «Самопоміч» в першу чергу тому, що ваша організація оголосила про захист прав і інтересів мешканців області, знаємо про діяльність безкоштовної приймальні «Самопоміч». Крім того депутатів від «Самопомочі» немає в депутатському корпусі Івано-Франківська, а значить є надія, що Ваша організація візьме нас під захист. Повірте, що для нас дуже важливо безперешкодно володіти своїм майном, бо виглядає, що міська рада нічим не відрізняється від східних сепаратистів, які виганяють людей зі своїх осель. Рано чи пізно за підлість влади супроти населення доведеться відповідати. Тут і зараз, або «там і колись». Приклад завершення злочинної діяльності Януковича яскраво про це свідчить.

Багато з нас тяжко працювали, відмовляючи собі у всьому, щоб мати можливість отримати своє житло, багато хто оформив під це кредити, які зараз стали непомірно важкими.

Тому просимо, допоможіть, бо більше просто не знаємо куди звертатись.

Майбутні мешканці:

 

Шимко Соломія Ігорівна

Прокопчук Наталія Петрівна

Василишин Василь Іванович

Василишин Олеся Михайлівна

Павлюк Михайлина Василівна

Петришак Василь Прокопович

Романська Оксана Василівна

Коржук Любомир Васильович

Друк Тарас Васильович

Стефанишин Ірина Євгенівна

Жиляк Олег Іванович

Шимко Віра Анатоліївна

Кричильський Анатолій Миколайович

Корнелюк Олег Дмитрович

Горчак Наталія Дмитрівна

Довганюк Тетяна Євгенівна

Привика Олена Володимирівна

Тацюк Лідія Дмитрівна

Фичак Олена Юріївна

Гарасимюк Наталія Володимирівна

Парипа Наталія Михайлівна

Бабій Любов Миколаївна

Мелимука Віктор Юрійович

Дівончук Костянтин Ярославович

Вилущак Наталія Ігорівна

Марковська Олександра Анатоліївна

Турчак Алла Мар’янівна

Кіндій Віталій Володимирович

Кучера Василь Романович

Паславський Олексій Степанович

Ковалюк Назарій Сергійович

Бойчук Уляна Миколаївна

Лучко Ірина Володимирівна

Фолизюк Дмитро Миколайович

Романська Оксана Василівна

П’юревич Іван Васильович

Котарау Марта Василівна