Майбутнім мамам Івано-Франківська влаштували вечір класичної музики (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

25 Nov, 2014 16:40

Поділитись публікацією
Майбутнім мамам Івано-Франківська влаштували вечір класичної музики (ФОТО)

Сьогодні, 25 листопада, у Івано-Франківській Обласній філармонії відбувся другий живий концерт класичної музики для майбутніх мам “В очікуванні дива”. 

Читайте також: Серед звільнених з полону восьмого січня - двоє прикарпатців (ФОТО)

Як розповіли організатори, це вже другий концерт в місті. Всього планується проведення дев`яти таких вечорів.

“Ця ідея виношувалася вже довгий час. Ми розробили план проведення вечорів, поспілкувалися з представниками центрів батьківства, які теж допомогли нам в створенні проекту. Це експериментальний проект, який передбачає дев`ять вечорів – щомісяця один вечір,таким чином концерти будуть проходити впродовж дев`яти місяців-періоду виношування дитини” – каже один з організаторів заходу, бренд-менеджер Обласної філармонії Ірина Слободян.

На вечорі прозвучали три інструментальні концерти Вівальді. Майбутні матусі також мали можливість послухати лекцію психолога про вплив класичної музики на розвиток ще ненародженої дитини.

“Програму концерту ми підбирали, опираючись на рекомендації музикотерапевтів. Кожен вечір матиме свою тематику. Це будуть і українські вечори, вечори барокової музики, та популярних класиків. Такі концерти є звичайною практикою в інших країнах” – зауважила ведуча вечора Людмила Лінник.

Концерт відбувався в малому залі філармонії, де для дітей організували ігровий майданчик.

“Такі заходи дуже цінні для молодих матусь. У мене ще є останні дні потішити себе такими У мене музична освіта і я насправді насолоджуюся такими вечорами. На першому вечорі я навіть почула як рухалась моя дитинка в животі, впевнена, що їй сподобалось. Я очікую вже п`яту дитину, і своїм старшим дітям я також прививаю любов до живої класичної музики” – поділилась гостя концерту, франківчанка Ілона Мурзова.

Фото Юрій Гриньків\Galka.if.ua