Майбутній голова Івано-Франківської ОДА задекларував понад дев’ять мільйонів готівкою

Автор: Турій Роман

18 Dec, 2020 09:35

Майбутній голова Івано-Франківської ОДА задекларував понад дев’ять мільйонів готівкою

Претендент на посаду голови Івано-Франківської ОДА Бойчук Андрій Михайлович задекларував більше 9 мільйонів гривень готівкою.

Читайте також: Зеленський призначив Андрія Бойчука головою Івано-Франківської ОДА (ФОТОФАКТ)

Зокрема, він тримає готівкою 300 тисяч доларів, 15 тисяч євро та 280 тисяч гривень, пише “Галка” з посиланням на “Галичину”.

У 2019 році Андрій Бойчук не отримував заробітну плату. Його дружина – Бойчук Оксана Йосипівна, працювала у «Київтрансгазі» (зарплата 142 тис. грн) та «Укртрансгазі» (зарплата 210 тис. грн).

Андрій Бойчук зареєстрований у смт.Тарутиному в Болградському районі Одеської області. Щоправда, об’єктів нерухомості у цьому населеному пункті він не задекларував.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський призначить головою Івано-Франківської ОДА сотника Майдану

Дружина володіє земельною ділянкою у м.Києві площею 12 соток спільно з громадянами України Третьяковим Олександром Вікторовичем та Жорновою Вірою Львівною. Земля набута у травні 2016 року.

Дружина володіє двома об’єктами нерухомості у м.Києві, які мають однакову площу – 149,7 кв. метрів. Щоправда, об’єкти не мають статусу житлових. Обидва об’єкти набуті у жовтні 2017 року. В одному з цих об’єктів проживає Андрій Бойчук.

Дружина володіє автомобілем Skoda Fabia 1.4 2006 року випуску. Андрій Бойчук є власником мотоцикла BMW K1200S 2007 року випуску (вартістю 139 тис. гривень).

Андрій Бойчук є засновником двох фірм: «ЛНГ Лендхолдер» та «Інформаційне агентство Правотудей». За даними ЄДРПОУ, основним видом діяльності «ЛНГ Лендхолдер» є торгівля пальним (фірма зареєстрована у 2016 році). «Інформаційне агентство Правотудей» займається діяльністю у сфері права, інформаційних агентств, дослідженнями кон’юнктури ринку та громадської думки.

Андрій Бойчук має кредит у «Приватбанку» обсягом 4 млн. гривень. На кінець звітного періоду він мав сплатити банку 386 тис. гривень. Натомість, вже сплатив 3,6 млн. гривень та майже 200 тис. гривень відсотків.

Нагадаємо, під час співбесіди з членами Кабміну Бойчук повідомив, що з 2016 року офіційно не працює – займався волонтерством.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 1
  • like
1
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry