Майдан кардинально змінив свідомість українців, – Михайло Малярчук

Автор: Людмила Баран

21 Лис, 2014 11:43

Майдан кардинально змінив свідомість українців, – Михайло Малярчук

Активний учасник Революції Гідності Михайло Малярчук вважає, що свідомість українців після зимових подій, все-таки, змінилася. Вони стали сильнішими та згуртованішими.

Читайте також: Франківська письменниця отримала престижну німецьку літературну премію

Своїми думками з нагоди річниці Євромайдану Михайло Малярчук поділився з “Galka.if.ua“.

“Сьогодні якраз переглядаю відео з того часу. Моїх сімдесят днів на Майдані – це була значна сторінка мого життя. Я був одним з перших, хто вийшов вночі 21 листопада.  Як сьогодні пам’ятаю  той день. Тоді ніколи би не повірив, що ми пройдемо через такі випробування, – розказав Малярчук. – Революція ще не закінчилася. Були великі очікування, але не все сталося так, як ми хотіли. Водночас є відчуття радості, бо багато хто тоді був розчарованим після Помаранчевої революції, але люди все-таки вийшли відстояти свої інтереси”.

Він зазначив, що сьогоднішній день важко назвати святом, згадуючи трагічні  події, які були, наприклад, в лютому.

“Не погоджуюся з тим, що нічого не змінилося. В першу чергу, кардинально змінилася свідомість людей. Ніхто не міг передбачити, що люди власними зусиллями почнуть годувати армію. Що будуть жертвувати власними справами заради спільної мети. Ще рік тому люди були байдужими. Майдан згуртував людей, зробив їх сильнішими, готовими  ціною власного життя боротися за майбутнє своїх дітей. Якщо треба, то люди знову вийдуть на Майдан”, – вважає Малярчук.

“Шкода тих, хто загинув, але це був їх свідомий вибір. Цих людей треба поважати, бо вони свідомо йшли вперед”, – додав він.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...