Майно кандидатів: вся нерухомість Олександра Шевченка перебуває під арештом?

Автор: Вадим Войтик

15 Жов, 2015 08:49

Майно кандидатів: вся нерухомість Олександра Шевченка перебуває під арештом?

“Галка” продовжує інформувати про статки кандидатів на посаду міського голови. Олександр Шевченко, кандидат від партії “Укроп”, офіційно не є власником будинку, де він зареєстрований.  

Про це свідчать дані Державного реєстру прав власності на нерухоме майно, які є в розпорядженні “Галки”.

Згідно інформації, розміщеної у відкритих нещодавно реєстрах нерухомого майна, Шевченко володіє квартирами в Криму та на Київщині.

В окупованому Сімферополі нардепу належить 1/6 частка двокімнатної квартири на вулиці Бела Куна. Загальна площа помешкання – 48 кв.м. Зазначене майно майбутній нардеп отримав у якості спадщини в 2007 році.

Натомість квартира у селищі Глеваха, що у Васильківському районі Київської області, перебуває у стовідсотковій власності Шевченка. Загальна площа трикімнатної квартири на вулиці Вокзальній складає 66 кв.м.

Іншої інформації про майно Шевченка реєстри нерухомості не містять. Однак в Єдиному реєстрі заборон згадується прикарпатська нерухомість народного депутата.

Так, за постановою державної виконавчої служби у 2008 році було накладено арешт на житловий будинок в Коломиї по вулиці Новодворського. Можливо, такий арешт був пов’язаний з вчиненим Олександром Шевченком кримінальним злочином.

Тоді ж виконавчою службою Ровеньківського управління юстиції арештована квартира Олександра Шевченка в місті Ровеньки Луганської області.

Ще одним рішенням державної виконавчої служби, цього разу Світловодського управління юстиції Кіровоградської області арештовано все нерухоме майно нинішнього кандидата в міські голови Івано-Франківська.

Чи скасовані в даний час зазначені арешти інформація відсутня.

Водночас жодної інформації щодо нерухомого майна у якому в даний час проживає Олександр Шевченко та де він наразі зареєстрований у відкритих джерелах немає.

Читайте також: 

Віктору Анушкевичусу належать дві квартири у Франківську та на Хмельниччині

Андрій Корнієнко, кандидат від “Народного контролю”, володіє нерухомістю в Івано-Франківську, на Київщині та Донеччині

Кандидат “Самопомочі” зі Львова Ірина Кулинич має лише кілька метрів на Пасічній

InformDovidka_шевченко_Страница_1 InformDovidka_шевченко_Страница_2 InformDovidka_шевченко_Страница_3

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...