Майстер-класи, тренінги та зустрічі з селебрітіс: у Франківську відкрили Центр освітніх інновацій (ФОТО)

Автор: Турій Роман

16 Лип, 2019 14:40

Майстер-класи, тренінги та зустрічі з селебрітіс: у Франківську відкрили Центр освітніх інновацій (ФОТО)

На вулиці Незалежності, 36 в Івано-Франківську (колишня “Молочна кухня”) відкрили Центр освітніх інновацій.

Читайте також: Відкриття ялинок, снігові баталії та 100 трембітарів: як Франківськ відзначить новорічні свята і Андрія  

16 липня у середмісті Франківська запустили нову установу для дітей і молоді – Центр освітніх інновацій, інформує “Галка”.

Тут проводимуть різноманітні майстер-класи й тренінги, освітні заходи та зустрічі з відомими людьми тощо. Простір стане освітньою платформою, де юні франківці зможуть обмінюватися ідеями та втілювати в життя власні проєкти. Центр освітніх інновацій запустили з ініціативи керівниці депутатського корпусу франківської міськради Оксани Савчук.

За її словами, ще пів року тому на цьому місці було закинуте приміщення, до якого нікому не було діла.

“А зараз ми відкриваємо освітній простір. Кожна мрія, якщо їй допомагають, стає реальністю. Так і став реальним наш Центр освітніх інновацій. Перш за все, це місце, де будуть творитися нові ідеї та думки. Вчителі тут будуть обмінюватися досвідом, діти розповідатимуть одноліткам, чого їм вдалося вже досягнути”, – каже секретар франківської міськради.

Оксана Савчук додає, це перший комунальний заклад такого типу в Україні.

Міський голова Руслан Марцінків додає – дуже добре, що це приміщення в центрі міста зберегли для освітніх потреб дітей і молоді.

“Ініціатива створити тут простір для молоді – дуже хороша. Це приміщення надзвичайно привабливе для дітей, шкіл, інновацій і навчання загалом. Освіта сьогодні змінюється і стає сучасною, тому треба робити так, щоб дітям було цікаво. Зараз Центр освітніх інновацій став сучасним, креативним і модним. Наше завдання – завжди наповнювати його глибоким змістом. Впевнений, що сюди приїжджатимуть і закордонні делегації, будуть обмінюватися досвідом”, – каже мер.

Один із творців проєкту “Навчимо 1000 дітей Arduino робототехніки в школах” Олексій Трелевський зауважив, що освіта завжди прогресує завдяки сміливим людям, а відкриття цього Центру – якраз такий випадок.

“Тут діти зможуть презентувати свої проєкти, займатися різними інноваціями в освіті. Думаю, це буде хорошою платформою для впровадження дитячих тренінгів, гуртків тощо”, – каже Олексій Трелевський.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...