Майже 14 тисяч гривень зібрали на ярмарку студенти і викладачі франківського медколеджу для дітей-сиріт (ФОТО)

Автор: Застава Максим

15 Гру, 2018 12:53

Майже 14 тисяч гривень зібрали на ярмарку студенти і викладачі франківського медколеджу для дітей-сиріт (ФОТО)

У четвер, 13 грудня, студенти медичного коледжу Івано-Франківського національного медичного університету разом зі своїми кураторами в холі центрального корпусу влаштували благодійний ярмарок. Мета — збір коштів для допомоги дітям-сиротам.

Юні благодійники реалізовували власноруч виготовлені новорічні прикраси, листівки та солодощі, пише “Галка” з посиланням на прес-службу ІФНМУ.

«Ми вклали частинку свої душі в наші вироби, — каже студентка четвертого курсу медичного коледжу Юлія Бартошек. — Збиралися після занять разом з одногрупниками, дивилися різні відео в Інтернеті, і так виготовляли прикраси і листівки. Я вважаю, що ця акція дуже важлива. Ми зможемо хоч трішки допомогти діткам, які цього потребують».

В акції взяли участь студенти 47, 47а, 23 груп першого курсу, 25 групи четвертого курсу та їхні куратори Мирослава Калин, Наталія Винник, Любов Сливка, Олена Гайдукевич, а також викладачка Роксолана Деніна. До благодійності долучилися також дітки 2-В класу франківської католицької школи Василя Великого. Вони також виготовили прикраси для ярмарку.

Після кількох годин роботи у центральному корпусі діти вийшли на Вічевий майдан, де продовжили волонтерити в одному з дерев’яних будиночків традиційного міського передноворічного ярмарку. Аби звернути увагу перехожих на акцію, студенти-медики співали різдвяних пісень. Загалом цього дня вдалося зібрати 13331 грн та 20 доларів США.

Ці кошти спрямують на придбання речей і подарунків для дітей-сиріт та дітей з неблагополучних сімей.

«Подарунки будуть для сиріт та дітей, батьки яких позбавлені батьківських прав, — розповідає ініціатор заходу асистент кафедри внутрішньої медицини №2 та медсестринства Оксана Готюр. — Через «Червоний хрест» ми зберемо інформацію про кожну конкретну дитинку, і так зможемо придбати те, що їй потрібно, від одягу до якихось побутових речей. Розвозити подарунки будемо адресно».

Цим ярмарком благодійні акції в університеті не закінчаться. Незабаром студенти 24 групи четвертого курсу коледжу відвідають навчально-реабілітаційний центр по вулиці Хоткевича в Івано-Франківську (дітки з вадами психофізичного розвитку), де проведуть планується майстер-клас з виготовлення іграшкових снігура і синички, а студенти 24 групи другого курсу поставлять там театралізовану новорічну казку.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...