Майже 140 тисяч заплатить калуський “Водотеплосервіс” за порушення антимонопольного законодавства

Автор: Застава Максим

31 Лип, 2020 19:44

Майже 140 тисяч заплатить калуський “Водотеплосервіс” за порушення антимонопольного законодавства

На виконання рішення Господарського суду Івано-Франківської області комунальне підприємство “Водотеплосервіс” сплатить у Фонд державного бюджету України 136 тисяч гривень за порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Як повідомляють на сайті Господарського суду в області, Антимонопольний комітет України у лютому 2019 року наклав на КП “Водотеплосервіс” 68 000,00 гривень штрафу  за зловживання монопольним становищем на ринку послуг з централізованого водопостачання та водовідведення в частині повної відмови реалізації (надання) послуг за відсутності альтернативних джерел їх придбання.

Підприємство оскаржувало рішення Антимонопольного комітету України у суді, однак суд відмовив у задоволенні позову.

Штраф підприємство не сплатило, відтак Івано-Франківське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України звернулось із позовом до суду про стягнення 68 тисяч гривень – штрафу та 68 тисяч гривень – пені.

Суд визнав обґрунтованими та законними вимоги щодо стягнення штрафу та пені за прострочення сплати штрафу.

Згідно з пунктом 1 статті 50 Закону України “Про захист економічної конкуренції” порушенням законодавства про захист економічної конкуренції є антиконкурентні узгоджені дії.

Детальніше з текстом рішення  Господарського суду Івано-Франківської області від 21.07.2020 р. у справі №909/444/20 можна ознайомитись за посиланням.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...