Майже 200 тхеквондистів змагалося за Кубок Покуття в Коломиї

Автор: Костинюк Олександр

11 Тра, 2018 08:42

5-6 травня в Коломиї у спортивному комплексі «Прикарпаття» провели відкритий обласний турнір “ІІ Кубок Покуття” з тхеквондо ВТ.

Змагання відбулися за підтримки Управління спорту ОДА, Коломийської РДА, відділення НОК у Івано-Франківській області, ФСТ «Колос», інформує “Sport.if.ua”.

В даному турнірі прийняло участь понад 180 спортсменів з Івано-Франківської, Рівненської, Львівської, Хмельницької та Житомирської областей.

Родзинкою змагань стали бої у двох категоріях: клас «Б» (початківці – участь не більше як у трьох турнірах) та досвідчені спортсмени – клас «А». Це дало змогу тхеквондистам-початківцям продемонструвати свою майстерність.

Переможцям змагань, окрім грамот та медалей, вручили подарунки від організаторів турніру.

Перше командне місце зайняв обласний спортивний клуб “Пантера”- 26 золотих нагород;
Друге командне місце зайняв ДЮСШ №3 клуб “Золотий Дракон” з Івано-Франківська – 13 золотих нагород;
Третє командне місце зайняла команда Хмельницької області – 10 золотих нагород.