Майже 50 тисяч осель на Прикарпатті можуть залишитися без тепла (ВІДЕО)

Автор: Зелінська Таня

25 Вер, 2019 15:40

Майже 50 тисяч осель на Прикарпатті можуть залишитися без тепла (ВІДЕО)

На Прикарпатті сім місцевих теплопостачальних підприємств можуть не запустити тепло вчасно.

Читайте також: "СТЕК" знову без лімітів на газ, - газорозподільна компанія

Майже 50 тисяч домогосподарств, а ще 700 непобутових споживачів, серед яких освітні і соціальні заклади, можуть залишитися без тепла. Річ у тім, що теплопостачальники з Богородчан, Галича, Надвірної та Яремче не уклали договорів з постачальниками природного газу, інформує “Галка”.

“Споживач має право відбивати природній газ виключно за умови, якщо він закріплений в реєстрі будь-якого з постачальників. Уже з 10-15 жовтня споживачі мали б подати до наших домівок тепло, але таке може не відбутися”, – говорить комерційний директор АТ “Івано-Франківськгаз” Віктор Кедик.

Теплопостачальники можуть укласти договори до початку жовтня. Чому деякі з них  з цим затягують, то газовики мають декілька версій.

“НАК “Нафтогаз України” має цілу країну як споживачів, тому можливо не встигає укласти всі договори одномоментно. Можливо є питання з ціною, оскільки ціна для всіх споживачів змінюється. Основне – рівень розрахунку”, – пояснює Кедик.

Минулого року подібна ситуація була у Кривому Розі, коли 800 тисяч споживачів наприкінці листопада залишилися без тепла. Представники “Івано-Франківськгазу” закликають прикарпатських постачальників не зволікати, аби таке не трапилося в області.

Детальніше в сюжеті “Галичини”

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry