Майже пів сотні медалей здобули прикарпатські спортсмени у вересні (ФОТОФАКТ)

Автор: Соня Грейда

02 Oct, 2023 14:18

Поділитись публікацією
Майже пів сотні медалей здобули прикарпатські спортсмени у вересні (ФОТОФАКТ)

Майже пів сотні медалей вибороли прикарпатські спортсмени у вересні. Вони брали участі у світових та Українських чемпіонатах та кубках з різних видів спорту, зокрема: спортивне орієнтування, спортивна гімнастика, бокс, веслування, легка атлетика та інші.

Про це пише Галка з посиланням на голову Франківської ОВА, Світлану Онищук.

Дві золоті медалі Анна Лащевська виграла на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики.
 
«Золото» й «срібло» Володимир Федосеєнко й «бронзу» Назар Левицький привезли з чемпіонату світу зі спортивного орієнтування серед спортсменів з порушенням слуху.
 
«Золото» Ярослав Михалушко, «срібло» – Наталя Мерінова, Ірина Луцак, Дарія Гутаріна, Владислав Кондратюк; “бронзу”Діана Туркалевич, Ольга Гірак, Марія Кривоніс, Ашот Кочарян, Василь Ткачук вибороли на Кубку України з боксу серед чоловіків та жінок.
 
«Золото» Ірина Федорів, перше та друге місце Ксенія Романчук та “бронзу” Олег Зорій – здобули на чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное.
 
“Золото” Роман Скурідін, Анастасія Олексин; “срібло” Софія Семчук та “бронзу” Денис Марчук – вибороли на чемпіонаті України з легкої атлетики з бігу по шосе серед дорослих, молоді та юніорів та чемпіонаті України з півмарафону серед дорослих та молоді.
 
«Золото» Артур Кузьмін, Кіра Чекіс та Анна Сірокваша привезли з чемпіонату світу з таеквон-до.
 
“Срібло” Сніжана Пліш, “бронзу” Діана Луцяк – здобули на чемпіонаті України з дзюдо серед молоді U-23.
 
«Золото» Юлія Баюн, Валерія Малімон; “срібло” Маргарита Крайнова – виграли на чемпіонаті України з тхеквондо ВТФ серед молоді.
 
“Срібло” Віталій Дручків, Ростислав Кіращук; “бронзу” Ростислав Кіращук, Олександр Костреюк – здобули на чемпіонаті України з лижного двоборства серед юніорів та юніорок, юнаків та дівчат.
 
“Срібло” Михайло Лашта, Максим Пантелюк; “бронзу” Максим Фербей, Денис Галайчук, Андрій Гринчишин – вибороли на чемпіонаті України з кікбоксингу ВАКО серед ДЮСШ, спортивних клубів з усіх розділів.
 
«Золото» Тимур Драпак, “срібло” Андрій Мельник, Денис Кидик; “бронзу” Володимир Блажко виграли на Кубку України серед юнаків з греко-римської боротьби.