Майже у всіх радах Прикарпаття приймають рішення з конфліктом інтересів, – правозахисник

Автор: Борис Марія

28 Бер, 2017 12:09

Майже у всіх радах Прикарпаття приймають рішення з конфліктом інтересів, – правозахисник

Сьогодні, 28 березня, у приміщенні інтернет-видання «Галка» представники Станіславської правозахисної групи розповіли про конфлікт інтересів в місцевих радах Прикарпаття.

Читайте також: Найбільше конфліктів інтересів у сільрадах, - Малетин (ФОТО)

Керівник групи Андрій Малетин розповів, що впродовж жовтня 2016 – березня 2017 року Станіславська правозахисна група здійснювала діяльність щодо виявлення і попередження випадків прийняття рішень в конфлікті інтересів органами місцевого самоврядування Івано-Франківської області. Метою таких заходів є зменшення корупційних проявів і практик при прийнятті рішень місцевими радам, створення умов для подальшого їх запобігання.

Правозахисники проаналізували регламенти міських, районних та селищних рад. З’ясувалося, що у регламентах обласної та міської рад відсутній механізм врегулювання конфлікту інтересів.

«У районних радах є прогрес тільки у трьох радах із 14-ох прикарпатських. Інші кажуть, що їм це не потрібно, бо є закон, який це регулює», – сказав пан Андрій.

Мова про Косівську, Надвірнянську та Богородчанську райради. Городенківська райрада розгляне це питання на черговій сесії.

«Найбільше працювали із Долинською райрадою. Депутати двічі казали, що не розуміють наш порад та питання щодо Регламенту двічі знімали з порядку денного. На останній сесії прийнято близько 10 рішень з конфліктом інтересів.  Це був реальний конфлікт інтересів. Ми оскаржили таке рішення в Управлінні захисту економіки та НАЗК», – зауважив правозахисник.

За словами Андрія Малетина, прийняті рішення з конфліктом інтересів знаходили майже у всіх радах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Найбільше конфліктів інтересів у сільрадах, – Малетин (ФОТО)

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...