Мажоритарник з Івано-Франківщини обіцяє розвивати неіснуючу в області вугільну промисловість

Автор: Турій Роман

04 Жов, 2014 15:09

Мажоритарник з Івано-Франківщини обіцяє розвивати неіснуючу в області вугільну промисловість

Проаналізувавши на ознаки плагіату передвиборчу програму кандидата самовисуванця по округу №87 (центр — Надвірна) Зураба Сванідзе, ОПОРА виявила, що кандидат не писав свою програму самостійно. Програма Сванідзе списана з програми Мартовицького Артура Володимировича, який на виборах до парламенту 2012 року балотувався від Партії регіонів по виборчому округу №36 (центр –  Павлоград, Дніпропетровська область).

Фактично, програма Сванідзе — це скорочений варіант програми Мартовицького. Найцікавішою знахідкою для прикарпатських виборців є те, що кандидат у своїй роботі для 87-го виборчого округу головним завданням вважає «подальший розвиток вугільної промисловості». Тобто, кандидат обіцяє розвивати вугільну промисловість на території, де її не має і через відсутність великих покладів вугілля не може бути. Крім цього, кандидат також обіцяє забезпечити в повному обсязі роботою підприємства машинобудівної галузі, яких теж немає на Івано-Франківщині.

Сванідзе Зураб Гелович народився 5 квiтня 1989 року в місті Одесі, освіта вища, менеджер з продажів ТОВ “Тера-ІВ”, безпартійний, проживає в Івано-Франківську.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...