Медичні працівники Івано-Франківська та області отримали партію благодійної допомоги від мережі ТЦ «Епіцентр» для боротьби із поширенням COVID-19 (ФОТО)

08 Тра, 2020 20:27

Медичні працівники Івано-Франківська та області отримали партію благодійної допомоги від мережі ТЦ «Епіцентр» для боротьби із поширенням COVID-19 (ФОТО)

8 травня 2020 року Івано-Франківшина отримала гуманітарну допомогу для боротьби із пандемією COVID-19 від мережі ТЦ «Епіцентр». Регіону було передано 180 тис. медичних масок, 3 400 захисних окулярів та 8 650 захисних комбінезонів. Гуманітарну допомогу приймали Управління охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради та Господарський підрозділ управління Івано-Франківської облдержадміністрації з питань ресурсного забезпечення, звідки засоби захисту для лікарів будуть розподілені по лікарнях та інших медзакладах відповідно до потреб.

На заходах з передачі гуманітарної допомоги були присутні головний лікар Центральної міської клінічної лікарні Івано-Франківська Тарас Масляк, заступник міського голови Олександр Левицький, в. о. директора Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА Ірина Кобельська.

За словами представників мережі «Епіцентр», передані засоби захисту нещодавно доставили в Україну у складі великої партії гуманітарної допомоги для медзакладів на борту найбільшого та найпотужнішого в світі транспортного літаку Ан-225 «Мрія».

«Мережа ТЦ «Епіцентр» із самого початку пандемії зобов’язалась допомагати засобами індивідуального захисту та іншим медичним обладнанням для лікарів та лікарень України. Нами було проведено консультації з МОЗ та отримано чіткі рекомендації щодо необхідності забезпечення засобами захисту лікарів», — говорить генеральний директор ТОВ «Епіцентр К» Петро Михайлишин.

«Епіцентр піклується про здоров’я українців та докладає усіх зусиль, щоб допомогти медикам протистояти поширенню коронавірусу. У рамках програми допомоги літаком «Мрія» компанія привезла гуманітарний вантаж для медичних закладів України: 2 млн масок, 75 тис. захисних комбінезонів та 30 тис. захисних окулярів, які передаються в усі обласні центри країни», — зазначив заступник генерального директора, директор з роздрібної торгівлі компанії «Епіцентр К» Володимир Гончаров.

Засоби індивідуального захисту будуть розподілені регіональними Департаментами охорони здоров’я відповідно до потреб медичних закладів областей.

 

На правах реклами

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 1
  • laugh 1
  • like
  • laugh
2
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...